Рупольдинг. Чоловіки. Естафета. Прогноз Олександра Золотогорського

16:30/15 січ '16

Наш експерт, спортивний коментатор телеканалу 2+2 Олександр Золотогорський продовжує аналізувати змагання з біатлону. На черзі чоловіча естафета в Рупольдингу. Українська команда має шанси бути високо. 

Невдало виступили українці в індивідуальній гонці, але не треба падати духом. Попереду ще є змагання і на наших є сенс сподіватися.

Візьмемо чоловічу збірну. Такого рівномірного складу давно не було. Майже всі надійно стріляють. Показують непоганий хід. Є кілька проблем у нашої команди. Наш лідер, капітан і фінішер Дмитро Підручний впав в індивідуальній гонці, та ще й поранив собі обличчя гвинтівкою. Але був день відпочинку, на Дмитра розраховують, отже має бути все гаразд. Сергій Семенов має проблеми зі стрільбою і ніяк не може їх вирішити. Це дуже неприємний момент. Але хоч би в естафеті він же має зібратися? Хоч з додатковим патроном, але мішені закрити? Зі швидкістю у нього все набагато краще.

Головне , що і Кільчицький, і Жирний вийшли на достатньо високий рівень. Це дуже важливо. Адже команди, з якими будемо Україну порівнювати, явно просідають по деяким моментам.

Отже, Winline дає нам приємні порівняння України зі США і Швецією. Про все по порядку. В американців стабільно виступає Ловелл Бейлі. Він біжить на першому етапі і може відстрілятися достатньо успішно (проти нього Семенов, який принаймні в швидкості не має програвати). Далі Ліф Нордгрен, що має загальник показник стрільби 70.8%. Третій етап – лідер команди Тім Бурк, який у цьому сезоні виступає зовсім не на своєму рівні і стріляє не дуже надійно. Фінішер – Шон Доерті. Ще один снайпер у лапках. 73.7% – його показник стрільби (Жирний і Кільчицький до прикладу мають дуже пристойні показники, істотно вищі за 80 відсотків). І боротиметься він проти Підручного. Абсолютно нерівна дуель! Підручний зараз – це біатлоніст, наближений до топ-рівня. І якщо все гаразд буде зі спорядженням і здоров’ям він того Доерті має розривати. 1.7 на Україну!

Швеція. Тут непоганий снайпер Торстейн Стенерсен на першому колі. Але не надто швидкий біатлоніст. Хай там як, на старті у шведів надійно. Найцікавіше починається потім. Тед Армгрен – його показник стрільби 77.7%. В індивідуальній гонці він зробив 5 промахів і біг дуже повільно. Лідер команди Фредрік Ліндстрьом неприємно вражає останнім часом. Ніби-то сильний стрілок, але наразі удже часто хибить і швидкістю не вражає. І нарешті фінішер. Знову солодка булочка для Підручного (якщо Дмитро буде в порядку). Йєспер Нелін – зовсім не блискавка. Достатньо повільний. І стріляє на 75.9%. На Україну нам пропонують 1.73.

Так, у Гохфільцені українці були нижче і американців, і шведів. Але це був нещасний випадок. І зовсім не така злагоджена команда. Тоді Підручний біг штрафне коло. Вірю, цього не повториться. Тоді шведи відстрілялися дуже чисто, а ви самі бачите, що вони мають дати збій.

Останнє моє порівняння  – про фаворитів. Думаю, що золото розіграють норвежці і росіяни. Команда Гросса виглядає дуже потужно. Шипулін повернувся на свій рівень в індивідуалці і готовий фінішувати. А французи чомусь експериментують. Мартен Фуркад побіжить і це знижує шанси команди на перемогу. Фійон-Майє, як фінішер, Шипуліну може істотно програти. Крім того, явно не на піку форми і Симон Дестьє з Симоном Фуркадом. 1.62 на Росію можна спробувати.

Остання порада. Спробуйте грати естафету в лайві. Окресліть собі слабкі місця команд і грайте проти них. Наприклад, Мартен Фуркад вивів Францію в лідери і ви бачите, що далі все буде складніше для них – беріть теж Росію, коефіцієнт на яку виріс. Або Підручний стартує на четвертому етапі на рівних з Неліном і Доерті. Чудово, він має з ними розбиратися. Відчуйте гру.

Ординар: Програш
Рупольдинг. Чоловіки. Естафета
15.01.2016 16:30 ЕЕТ
Кубок Світу з біатлону
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
До
10000
в подарунок щомісяця
Повторити ставку!
Ординар: Виграш
Рупольдинг. Чоловіки. Естафета
15.01.2016 16:30 ЕЕТ
Кубок Світу з біатлону
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
До
10000
в подарунок щомісяця
Повторити ставку!
Ординар: Виграш
Рупольдинг. Чоловіки. Естафета
15.01.2016 16:30 ЕЕТ
Кубок Світу з біатлону
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
До
10000
в подарунок щомісяця
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0