Румунія – Україна: прогноз і ставки В’ячеслава Заховайла

16:00, 17 чер 2024
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч групового етапу Євро-2024 Румунія – Україна.

Звісно, Україна вважається явним фаворитом матчу проти Румунії. У нашого суперника нема зіркових футболістів у складі, але вони дуже вдало грають командно, вміють продуктивно використовувати стандарти. З цим потрібно рахуватися і грати дуже обережно позаду.

Крім того, Україна у кваліфікації досить часто фолила, а це призводило до небезпечних стандартів, якими наші суперники намагалися скористатися. Цей момент може зіграти проти нас з румунами, додає їм переваги.

Наша збірна вміє атакувати, володіє швидкими гравцями на флангах. Україна грає в комбінаційний футбол, а Сергій Ребров вже довів, що вміє підібрати потрібний склад під суперника. Тому багато чого буде залежати від того, яку тактику підбере Україна проти Румунії. Можемо зіграти і в два, і в три центральних захисники, є варіанти перебудуватися по ходу зустрічі.

Також наш козир, що більшість гравців грають у топ-чемпіонатах, виступають за сильні клуби, мають вже чималий досвід у своєму молодому віці, як той же Забарний. Психологічно готові гарно. Матч буде непростим, шанси команд розцінюю практично рівними. Бажаю нашій команді перемоги, але відчуваю, що тягар відповідальності у стартовій грі може вплинути. Тому передбачаю обмін голами і нічию.

Конкурс до матчу Румунія – Україна: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «Рейтингу Букмекерів» до матчу Румунія – Україна: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Група Е. 1-й тур
16:00/17 чер
Румунія – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Євро-2024. Група Е. 1-й тур
16:00/17 чер
Румунія – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі