Румунія – Україна: прогноз і ставка Роберто Моралеса

16:00, 17 чер 2024
Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу MEGOGO і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Роберто Моралес підготував прогноз на матч групового етапу Євро-2024 Румунія – Україна.

Очевидно, що румуни слабші за складом порівняно з командою Сергія Реброва. Навіть суттєво слабші. Великих гравців у цьому колективі немає. Є син Хаджі, є Станчу, є егоїст Алібек.

І все ж зовсім небезпідставно цю команду варто вважати небезпечним суперником. Цього року підопічні Едварда Йорданеску не перемагали. У березні нічия з Північною Ірландією, 1:1, та поразка від Колумбії, 2:3. Вже в червні дві нічиї без голів проти Болгарії і Ліхтенштейну. Сміятися з останнього результати не варто, хіба дещо здивовано знизати плечима. Строки матчу і припадають на період досить інтенсивної підготовки. Тренер розуміє, що в групі його підлеглі не зможуть грати з позиції сили і диктувати свої умови. Тому потрібна дуже хороша фізична готовність. У поєдинку з Болгарією румуни мали б перемагати, не забили пенальті. Вони продемонстрували тоді досить хорошу фізику, різкість у прискореннях, постійний пошук контратаки. Водночас, у захисті до них вистачає питань.

Для України підготовчий період почався зі статусного матчу проти Німеччини, в якому вдалося зупинити фаворита. Поєдинок проти Польщі зовсім не показовий через експериментальність складу і купу невимушених помилок. Так само не показовий й матч проти Молдови – суперник був зовсім слабким.

Ставка – мінімальна перемога України.

Конкурс до матчу Румунія – Україна: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «Рейтингу Букмекерів» до матчу Румунія – Україна: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Група Е. 1-й тур
16:00/17 чер
Румунія – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі