Румунія – Україна: прогноз і ставка Івана Громікова

16:00, 17 чер 2024
Прогнозом на матч групового етапу Євро-2024 Румунія – Україна ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, коментатор каналів Setanta Sports і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Збірна Румунії пройшла відбір на Євро значно переконливіше за українську збірну. Нашій команді знадобився плей-оф, щоб з великими труднощами переграти слабших суперників, а Румунія виграла свою групу. Однак, вона також була значно слабшою, а її фаворит, Швейцарія, явно перебувала у поганому стані.

І все одно результат підопічних Едварда Йорданеску є великим успіхом, враховуючи відсутність поразок як таких. Не можу при цьому назвати футбол румунів переконливим, а підбір гравців вражаючим. Кадровий потенціал збірної України значно вищий. Більш того, Румунія не виграла в чотирьох останніх поєдинках, серед яких була гра проти збірної Ліхтенштейну.

На папері Румунія є найслабшою командою квартету, проти якої збірна України повинна бути фаворитом. Поставлю на перемогу підопічних Сергія Реброва за 1.98.

Конкурс до матчу Румунія – Україна: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «Рейтингу Букмекерів» до матчу Румунія – Україна: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Група Е. 1-й тур
16:00/17 чер
Румунія – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 67%
Не пройде 33%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі