Румунія U19 – Франція U19: прогноз і ставка Максима Гіленка

21:00, 21 чер 2022
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч чемпіонату Європи U-19 Румунія U-19 – Франція U-19.

У першому турі групи А Франція розгромила господарів зі Словаччини 5:0. Румунія грала другим номером проти Італії і поступилася 1:2.

Мені здається, що настільки легко французам зараз вже не буде. По-перше тому, що Словаччина схоже найслабша команда турніру, яка опинилася у фінальній частині лише на правах господарів. Тоді як Румунії довелося подолати двоетапну кваліфікацію. По-друге, мені здається французький тренер зараз вдасться до ротації і склад серйозно змінить. Принаймні, така метода нещодавно використовувалася французами у Євро U17. Як проявить себе резерв — річ поки загадкова.

Букмекери очікують, що голів буде багато. Що ж, це можливість зіграти із хорошим коефіцієнтом тотал менше 3,5 голів. Гадаю, Румунія гратиме від оборони, як це було з Італією, але не розсиплеться, як це зробила Словаччина. Адже має бути підготовленою до того, наскільки потужний суперник на неї очікує. Коефіцієнт на ТМ 3,5 голів складає 1,52.

Ординар: Виграш
Чемпіонат Європи U-19
21:00/21 чер
Румунія U19 – Франція U19
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
73
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі