Румунія – Польща. Прогноз Олексія Андронова

21:45/11 лис '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч Румунія – Польща. Це зустріч збірних команд в четвертому турі відбірного турніру ЧС-2018. Вона відбудеться в п’ятницю на стадіоні «Національ» в Бухаресті. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі буде забито не менше трьох м’ячів.

Мені здається, що дві ці східноєвропейські команди трохи по-різному зараз позиціюються. Все-таки Польща виходила в плей-оф на Євро-2016, була за крок від півфіналу. Румунія ж не змогла вийти з групи. У нинішній ситуації в групі обидві команди повинні думати тільки про перемогу, а тому повинні грати від атаки. Група досить слабка. І у обох команд є шанс поборотися за перше місце. До того ж цикл тільки почався, можна встигнути виправити помилки в майбутньому. Та й атака у обох збірних сильніша оборони. Хоча польська оборона все-таки міцніша. Там є Каміл Глік, який став відкриттям Євро для тих, хто його раніше не так добре знав.

Але все-таки я ризикну поставити на тотал більше 2,5 м’яча. Поляки обов’язково заб’ють. А при такому розвитку подій і господарям потрібен буде гол, вони розкриються і можуть пропустити ще й ще, та й самі забити в змозі.

Ординар: Виграш
ЧС-2018. Кваліфікація. Європа. Група E. 4 тур
21:45/11 лис
Румунія - Польща
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0