Румунія – Нідерланди: прогноз і ставка Олександра Золотогорського

19:00, 02 лип 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав прогноз на матч 1/8 фіналу Євро-2024 Румунія – Нідерланди.

Матч, де, як на мене, є явний фаворит. Бачили, яким боком карма повернулася до Словаччини? Ось, з Румунією за нічийку в останньому турі групи може бути те саме. Та й суперник, насправді, цікавіший, ніж ця жахлива Англія.

Нідерланди дуже яскравий результативний матч відіграли із Австрією. Це було красиво, і попри поразку команда Кумана залишила приємне враження. Та й Депай нарешті розігрався, що дуже важливо для цієї команди. Можливо, знову заб’є?!

У Румунії не гратиме основний лівий захисник Нікушор Банку. І це створить певні проблеми. Склад у Едварда Йорданеску і без того не надто глибокий. Та й взагалі нічого особливого нема у цій збірній Румунії. Бажання, динамічність, хороша готовність до турніру. Все… Дуже шкода, що ми їм так безславно програли у першому турі.

Вірю в Нідерланди. І взагалі вони ще можуть на Євро здивувати. Однозначно мають тут перемагати. І думаю, достатньо комфортно. Спробую взяти фору (-1) на Нідерланди за 1,77.

Ординар: Виграш
Євро-2024. 1/8 фіналу
19:00/2 лип
Румунія – Нідерланди
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі