Румунія – Албанія. Прогноз Максима Гіленка

22:00/19 чер '16

У третьому турі матчі у групах розпочинаються одночасно. У цій парі кожна команда сподівається на продовження боротьби. Для цього їм потрібно видати матч життя. Експерт «Рейтингу Букмекерів» і коментатор каналу «Футбол» Максим Гіленко вважає, що це більше до снаги Албанії.

Як відомо, жодна збірна, окрім України, не втратила шансів на вихід у плей-оф. Навіть Албанія з нулем очок і різницею 0-3.  Більше того, майже у всіх вони більш-менш реальні. Головне – виграти свій матч.

У перших двох турах Албанія мені сподобалася. Було у її грі геройство. Футболісти якісно захищалися, інколи гостро відповідали. І це в меншості проти Швейцарії та проти господарів турніру. В обох матчах трохи не пощастило – не дотерпіли.

Румунія дуже симпатично відіграла проти Франції, а от зі Швейцарією розчарувала. Хоч зрештою і видряпала очко, але виглядала нижче очікувань. Зробив висновок, що румуни та албанці схожі за рівнем, хоч козирі у них дещо різняться.

Але з фаворитизмом Румунії я не погоджуся. Вважаю, шанси албанців анітрохи не гірші. Тому спробую скористатися високими коефіцієнтами на Албанію. Зокрема, непрограш Албанії на Pari Match вартує коефіцієнту 1.71.

Ординар: Виграш
Євро-2016
22:00/19 чер
Румунія – Албанія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0