«Рух» – «Мінськ». Прогноз і ставка Вадима Скічка

16:00, 18 кві 2020
Обидва суперники перебувають у нижній частині таблиці. Втім, це лише початок сезону, тому все ще може безліч разів змінитися. Наприклад, постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко вважає, що «Мінськ» має бути вище.

Авжеж, я знаю, що «Мінськ» програв дві попередні гри не забивши жодного м’яча. Але мені «Містяни» сподобалися у тих матчах де вони перемагали. Команда у Андрія Разіна атакувальна, а це завжди приваблює. Впевнений, «Мінськ» впродовж сезону підтягнеться ближче до лідерів. Чому б не почати підйом з виїзду до Бреста? «Рух» поки лише звикає до умов Вищої ліги та здебільшого грає обережно. У берестейців найгірша атака – один забитий за чотири гри та й той у першому турі під час сенсаційної перемоги над «Динамо» Мінськ.

У матчі на заході Білорусі цілком може трапитися нічия, але я повірю у гостей. Саме через їхній стиль ну і через те, що за гравцями та за досвідом «Мінськ» все ж переважає. Втім, тут ліпше перестрахуватися та взяти обережний успіх «Містян», адже їхня перевага не є очевидною.

Ординар: Програш
Вища ліга Білорусі
16:00/18 кві
«Рух» - «Мінськ»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0