«Ростов» – «Аякс». Прогноз Олексія Андронова

21:45/24 сер '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Ростов» – «Аякс» в раунді плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів 2016/2017. Це гра-відповідь команд на цій стадії турніру. Гра відбудеться в середу ввечері на стадіоні «Олімп-2» в Ростові-на-Дону. Наш експерт припускає, що за підсумками майбутнього матчу в груповий етап вийде амстердамський «Аякс».

Перший матч закінчився внічию 1:1, і у ростовчан, звичайно, дуже хороші шанси пройти в груповий етап. І суперник, в принципі, зручний. Але у мене все-таки є сумніви, що це станеться. Нервування навколо «Ростова», яке було останнім часом, надасть свій вплив. Природно, що історія з тренером відгукнеться.

«Аякс» же гранично чітко розуміє своє завдання. «Аяксу» потрібно забити в Ростові, і тоді шанси команд стануть абсолютно рівними, а, можливо, навіть «Аякс» стане фаворитом пари. Я думаю, що «Аякс» зможе це зробити, тобто забити. Що буде далі? Життя покаже. Але гол «Аякса» зробить уже його фаворитом. Обираю такий варіант «прохід «Аякса» за 2,0. Ситуація до цього, на мій погляд, цілком може призвести.

Ординар: Програш
«Ростов» - «Аякс»
24.08.2016 21:45 ЕЕТ
Ліга чемпіонів 2016/2017. Плей-оф кваліфікації. Матч-відповідь
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0