«Ростов» – «Атлетіко» Мадрид. Прогноз Олексія Андронова

21:45/19 жов '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Ростов» – «Атлетіко» Мадрид в третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2016/2017. Гра відбудеться в середу ввечері на стадіоні «Олімп-2» в Ростові-на-Дону. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі обидві команди зможуть відзначитися забитими м’ячами.

У цьому турі «Ростов» на своєму полі грає з «Атлетіко». Не знаю, чи можна говорити про якісь грандіозні завдання, які стоять перед «Ростовом». Щоразу, коли ми говоримо про матчі цієї команди, то робимо акцент на розкріпачення, на тому, що ніхто нічого особливого не вимагає від «Ростова» в Лізі чемпіонів. Потрібно виходити і грати в свій футбол. Я думаю, що матч з «Атлетіко» не стане винятком. «Атлетіко» – неприємний суперник для будь-якої команди. Але я не думаю, що «Атлетіко» на матч з «Ростовом» налаштується так само, як на зустріч з «Барселоною, «Реалом» або тією ж «Баварією».

Я думаю, що може бути якась поблажливість в бік «Ростова». З цієї причини хороший варіант – «обидві команди заб’ють». «Ростов» не надто міцний в обороні, але в Лізі чемпіонів він забиває, непогано виглядає в атаці. Так що пробуємо варіант «обидві команди заб’ють», тим більше, що коефіцієнт на цю ставку якийсь запаморочливий – 2,62.

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів 2016/2017. Груповий етап. 3 тур
21:45/19 жов
«Ростов» - «Атлетіко» Мадрид
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 33%
Не пройде 67%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0