«Рома» – «Зоря»: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

22:00, 25 лис 2021
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч групового етапу Ліги конференцій «Рома» – «Зоря».

Я дуже співчуваю Віктору Скрипнику. Хочу, щоб він повернувся назад в Європу. Мені здається, що тренер страждає в «Зорі». Можливо, від того, що немає тих можливостей в клубі. Це дуже професійний спеціаліст, який намагається досягнути максимуму. Однак через відсутність ресурсів і такого ставлення з боку керівників клубу багато що не вдається. Особливо в селекційному плані. Звідси проблеми в обороні.

Самі гравці не відповідають багатьом критеріям. Наскільки знаю, деяких гравців практично нав’язують Скрипнику. Клуб, який прагне досягати певних здобутків у чемпіонаті та єврокубках, міг би інвестувати в якісніших гравців. Знаю, що ці якісніші виконавці були би до снаги клубу, проте чому вони не приходять? Не знаю.

Бачу, що від цього страждає Віктор Скрипник. Він переживає, нічого не каже, мовчки працює. Ще трішки і на нього дивитися буде шкода. Ніби з хреста зійшов. Бажаю йому удачі.

«Рому» буде складно обіграти, навіть не основний склад. Дивився першу гру Андрія Шевченка в «Дженоа» якраз проти «Вовків». Навіть якщо Жозе Моурінью випустить U-19, італійці чинитимуть гідний супротив. Якщо Скрипник зіграє внічию, це буде великим успіхом. Бажаю, щоб у нього все вийшло і ризикну спрогнозувати саме такий підсумок.

Виграй 5 тисяч гривень за прогноз у конкурсі «Час Покаже»

Ординар: Програш
Ліга конференцій
22:00/25 лис
«Рома» - «Зоря»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
27
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі