«Рома» – «Зоря»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:00, 25 лис 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч групового етапу Ліги конференцій «Рома» – «Зоря».

«Зоря» – команда, що найгірше серед українських починала євросезон і тепер єдина, хто ще зберігає шанси на євровесну. Звісно, у неї завдання не з легких, адже в останніх двох турах треба обійти лідерів. І тут, на жаль, я не дуже вірю, що «Буде-Глімт» удома поступиться ЦСКА. На те, що самі луганці виграють у Римі, надій ще менше.

«Рома» значно вища класом і завжди готова безжально використати помилки суперника. У команди разючі стандарти, і цей козир вона вміло демонструє. А ще велика лавка і взаємозамінність. Широкого вибору якраз позбавлений Скрипник. Тому по суті один склад розривається на кілька фронтів. У «вовків» напевно якісь сьогодні будуть застосовані певні резерви. І їх цілком має вистачити для успіху. Цю даність варто прийняти, якою б сумною вона для нас не була.

Виграй 5 тисяч гривень за прогноз у конкурсі «Час Покаже»

Ординар: Виграш
Ліга конференцій
22:00/25 лис
«Рома» - «Зоря»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
27
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі