«Рома» – «Ювентус»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:45, 27 вер 2020
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Серії А «Рома» – «Ювентус».

Центральний матч другого туру на Апеннінах – у Римі. Там місцеві розлючені «Вовки» приймуть чемпіона. Чому розлючені – зрозуміло, навіть не вдаваючись у подробиці. Тиждень тому команда постраждала від некомпетентності своїх служб. За це отримала технічну поразку. Такі обставини зазвичай болісно б’ють по психології. Тому припускаю, що у таборі «Роми» не найкращий мікроклімат.

Додати сюди настрій Джеко, який вже фактично приміряв майку «Ювентусу», як його перехід усе затягується і затягується. Так, хтось скаже, що боснієць буде супермотивований довести щось саме цьому супернику. Але слід розуміти, що поки ситуація остаточно не вирішиться, навряд чи Фонсека розраховуватиме на нападника у повній мірі. А без нього у нападі дуже сумно.

Клюйверт не дотягує до ролі центрфорварда, тому там доводиться грати зазвичай хавбеку Мхітаряну. На що може розраховувати «Рома», так це засушити гру. Можливо, це вдалося б проти якогось іншого опонента. Але не проти «Ювентусу».

Одного матчу вистачило, аби зрозуміти, що з Пірло на чолі – це дещо інша команда. Яка інакше діє в захисті, яка барвистіше будує гру на флангах атаки. Більшості суперникам ще доведеться вивчати його нову гру і шукати в ній недоліки. Але поки усі робитимуть це, думаю, туринці вже наберуть такої ходи і впевненості, що важко вже їх буде зупинити.

Їхня перевага над «Ромою» в даному конкретному випадку вимірюється у всьому. Насамперед у наповненості складу і психологічній формі. Відтак однозначно ставлю на «Юве». Тим паче з таким приємним коефіцієнтом.

Ординар: Програш
Серія А
21:45/27 вер
«Рома» – «Ювентус»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі