Роджер Федерер – Домінік Тім. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

22:00, 10 лис 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Роджер Федерер – Домінік Тім в груповому етапі Підсумкового турніру АТР.

Домінік Тім, звичайно ж, терпіти не може грати в залі, не дуже у нього виходить грати на швидких кортах, хоча останнім часом він начебто став набирати форму. Але все-таки виходи вперед у виконанні Роджера Федерера будуть дуже незручні для Домініка Тіма. Проблема Тіма в тому, що він не може забити, він вплутується в довгі розіграші, а потім комбінаційно через неймовірну силу волі і феноменальну фізичну підготовку, вкатує своїх опонентів на повільнішому покритті.

До речі кажучи, не знаю, чи поміняли корти в Лондоні, але два роки тому, коли я дивилася цей турнір наживо, то там було дуже в’язке покриття, до якого трошки прилипали тенісисти. Забити на таких кортах, не виходячи до сітки, дуже складно.

У Роджера є гра, яка ідеально підходить під такі корти, Тіму буде складно. Швидше за все, Роджер Федерер виграє в двох сетах.

Бери участь у конкурсі «Українське класико» та отримай 1000 гривень за вгаданий рахунок матчу «Шахтар» — «Динамо»

Ординар: Програш
Підсумковий чемпіонат АТР
22:00/10 лис
Роджер Федерер - Домінік Тім
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0