Роберта Вінчі – Анжеліка Кербер. Прогноз Ганни Чакветадзе

19:00/06 вер '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Роберта Вінчі – Анжеліка Кербер в чвертьфіналі жіночого одиночного розряду US Open, який проходить в Нью -Йорку. Зустріч відбудеться ввечері у вівторок. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі німкеня дуже впевнено впорається з торішньою фіналісткою цього турніру.

Кербер просто якийсь монстр, всіх виносить без будь-яких питань. Так, за особистими зустрічами у них 2:2, але грали вони вже давно. Кербер зараз претендує на першу сходинку в рейтингу. Так, у Вінчі нестандартна гра, вона ріже зліва, йде до сітки досить часто. Але я не думаю, що для Кербер це стане серйозною проблемою. У Вінчі ще й подача не дуже потужна, з подачею Квітової її точно не порівняти. Насправді, я просто не розумію, як дівчата не можуть обіграти Роберту Вінчі, адже зліва вона тільки ріже. Правда, на цьому турнірі у неї і суперниць особливо сильних не було. З сіткою їй знову пощастило.

Я вважаю, що Кербер повинна виграти легко. У розіграші вона стабільніше Вінчі, подача у неї краща, більш варіативна. Обводити німкеня вміє дуже здорово. Думаю, Кербер будуть тиснути, притискати Вінчі. Не бачу шансів у італійки. Дуже хороша зараз Анжеліка Кербер. За швидкістю Роберті буде складно впоратися. Чесно кажучи, я навіть не знаю, як можна розвалити гру Кербер, коли вона так готова. Тільки забивати з неймовірною силою, але Вінчі на це точно не здатна. Припускаю, що в матчі буде менше 19,5 геймів.

Ординар: Програш
US Open - 2016. Жіночий одиночний розряд. Чвертьфінал
19:00/6 вер
Роберта Вінчі - Анжеліка Кербер
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0