Ренцо Оліво – Рожеріо Дутра Да Сілва. Прогноз Олексія Тютюненка

16:30/25 кві '17
Грає

Призер конкурсу «Гроші та Слава» від «Рейтингу Букмекерів» і БК Favbet, який отримав контракт на місяць у команді експертів «РБ», Олексій Тютюненко зробив прогноз на поєдинок турніру АТР в Барселоні між Ренцо Оліво та Рожеріо Дутра Да Сілвою. Прогнозист вважає, що буде багато боротьби та тотал більше в матчі.

Матчі між профільними ґрунтовиками майже завжди проходять на тотал більше, це саме той випадок. Окрім того, що ці два тенісисти полюбляють  ґрунтові турніри, вони ще й грають приблизно на одному рівні. Рейтинг АТР також підтверджує мої слова, адже Дутра Да Сілва знаходиться на вісімдесят восьмому місці, а Ренцо Оліво на шістдесят дев’ятому.

Між собою тенісисти грали лише одного разу, але як раз саме на ґрунті. Сталося це два роки тому на турнірі в Сан-Паулу 2, тоді гравці зіграли три сети і настріляли тридцять один гейм. На цей раз турнір престижніший і відповідальність більша, думаю обидва суперники розуміють, що їм під силу пройти в наступний раунд, отже будуть битися до останнього.

Пропоную зіграти на тоталі більше 23.0 геймів в матчі за доволі непоганий коефіцієнт.

Ординар: Програш
Іспанія: Браселона АТР, грунт
16:30/25 кві
«Р.Оліво» - «Р.Дутра Да Сілва»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0