Renegades vs DreamEaters. Прогноз і ставка Олександра Петрика

16:30, 30 сер 2019
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч Renegades vs DreamEaters, який відбудеться в рамках турніру StarLadder Berlin Major з CS:GO.

За крок від вильоту з Berlin Major перебувають колективи DreamEaters і Renegades.

Найважчі суперники були на шляху у DreamEaters в перші два ігрові дні: позначається отриманий командою останній посів. Боротися з Na`Vi і Astralis хлопці поки не можуть, проте в матчі проти Renegades у них, як на мене, є хороший шанс.

Renenages були в дуже поганій формі перед турніром, давно не показували гідних результатів, а на самому мейджорі дали бій NRG і AVANGAR, але програли в боротьбі в кожній із зустрічей. Проти команди з Казахстану хлопці взагалі наважилися грати Vertigo, були непогано готові на цій мапі, але цього виявилося недостатньо.

Ясна річ, що раніше ніколи Renegades і DreamEaters не зустрічалися. Тому тренери та аналітики проведуть безсонну ніч в спробах розібрати опонента.

Renegades забанили Overpass, а DreamEaters повинні прибирати з гри Nuke. Це відкриє можливість для австралійців пікнути Vertigo своєю мапою. Цікаво, чи підуть вони на це. У DreamEaters є можливість пікнути свій сильний Inferno (на ньому були обіграні CR4ZY і Vitality). На цій мапі вони виглядають фаворитами. На десайдер залишиться, швидше за все, Dust2 або Mirage: на цих мапах визначити переможця нелегко.

У плані досвіду великих ланів значна перевага на боці Renegades. З іншого боку, у них останнім часом дуже погані результати, а DreamEaters, навпаки, на «плюс моралі» через великі досягнення останнім часом. Як на мене, в цій зустрічі буде напружена і рівна боротьба. Букмекери, як завжди, недооцінюють СНД-команди. Так що ставлю на перемогу DreamEaters!

Ординар: Програш
StarLadder Berlin Major
16:30/30 сер
Renegades vs DreamEaters
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Бонуси за реєстрацію
Бонус від «Мелбет» на перший депозит до 2900 грн
Авторизуйтесь, щоб отримати бонус
Букмекерська контора «Мелбет» пропонує новим клієнтам отримати до 2900 грн на перший депозит. Для цього потрібно зареєструватися на сайті букмекера і зробити депозит на суму не менше 42 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2900 грн.
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0