«Рейнджерс» – «Спарта»: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

22:00, 25 лис 2021
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч групового етапу Ліги Європи «Рейнджерс» – «Спарта».

Я дивився останній матч «Спарти» в чемпіонаті, в якому пражани поступилися «Словацко» без жодного шансу з рахунком 0:4. У чехів є проблеми з організацією в обороні, колектив лихоманить в захисті.

Судячи з усього, цей виїзний матч буде дуже складним. Однак це вже не той «Рейнджерс», що раніше. Команда зірок з неба не ловить. Чехи не поступаються в атлетизмі шотландцям і до того ж більш винахідливі на полі.

Окрім того, протистояння несе футбольно-політичний характер. Усі пам’ятають скандальний матч «Рейнджерс» і «Славії» на підґрунті нібито расизму. Якщо «Спарта» зіграє на виїзді внічию, це вважатиметься великим успіхом. Отож ризикну поставити, що гра завершиться саме внічию.

Виграй 5 тисяч гривень за прогноз у конкурсі «Час Покаже»

Ординар: Програш
Ліга Європи
22:00/25 лис
«Рейнджерс» - «Спарта»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
28
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі