«Реал Мадрид» – «Аталанта»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:00, 16 бер 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Ліги чемпіонів «Реал Мадрид» – «Аталанта».

«Аталанта» – зовсім не є легкою здобиччю для «Реалу». Це вже довів перший матч, в якому королівський клуб ледь ноги виніс з Бергамо. До повторної гри мадридці підходять з переповненим лазаретом. Але це звична справа для нинішнього сезону, і такими реаліями Зідан вже загартований, бо ж подекуди обмеженими ресурсами мусить давати максимум.

У даному випадку втрати не критичні, а тому можна бути спокійним. Куди більше варто зважати на силу суперника. Особливо в гостьових матчах. Вони по-особливому успішно даються хлопцям Гасперіні. А ще на результативність, яка в «Аталанти» на високому рівні. І якщо реалізація підвела три тижні тому, то попереду 90 хвилин, аби це виправити.

Думаю, свого як мінімум раз італійці досягнуть. А в гольовій машині «Реалу» теж не виникає сумнівів. Свій шанс Бензема знайде. Бо ж якщо не він, то хто?

Відчуваю, що матч у Мадриді буде рівним і результативним. На це і моя ставка.

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів
22:00/16 бер
«Реал Мадрид» - «Аталанта»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі