«РБ Лейпциг» – «Боруссія» Дортмунд. Прогноз Олексія Андронова

19:30/10 вер '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «РБ Лейпциг» – «Боруссія» Дортмунд в другому турі німецької Бундесліги впливу 2016-2017. Гра відбудеться в суботу ввечері на стадіоні «Ред Булл Арена – Центральштадіон» в Лейпцигу. Наш експерт припускає, що в майбутній зустрічі гості переможуть зі значною перевагою.

Дортмундська «Боруссія» в другому турі Бундесліги зіграє з командою «РБ Лейпциг». Матчу передував скандал. Вболівальники «Боруссії» відмовилися їхати в Лейпциг. Це характеризує загальний настрій команд Бундесліги і їх уболівальників у ставленні до цього нового утворення. «Ред Булл» в Німеччині відверто не люблять, якщо не сказати більше. І команді цієї належить пройти через обструкцію уболівальників. Тривати це буде весь сезон. Вважається, що цей клуб – це новий грошовий шлях, без історії. Загалом, відверто негативне ставлення до «РБ Лейпцигу». Гравці «Боруссії», звичайно ж, все це знають. Дортмунд – таке місто, де футболісти не можуть існувати у відриві від уболівальників. Це не Мюнхен, це не Франкфурт, що не Гамбург. Тут відносини набагато ближчі. І «Боруссія» розуміє всю відповідальність, з якою вона відправляється на цей виїзний матч.

Думаю, що «Боруссія» буде зла, проведе матч з граничною концентрацією. Повинна «Боруссія» виграти, клас її набагато вищий. Тому я пропоную зіграти варіант «перемога« Боруссії »Дортмунд з форою (-1)». Коефіцієнт дуже хороший – 1,97.

Ординар: Програш
Чемпіонат Німеччини 2016/2017. Бундесліга. 2 тур
19:30/10 вер
«РБ Лейпциг» - «Боруссія» Дортмунд
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0