«РБ Лейпциг» – «Баварія». Прогноз і ставка Вадима Скічка

21:00, 25 тра 2019

Перший фінал Кубка Німеччини у нетривалій історії «Червоних биків» проти двадцяти двох фіналів «Баварії» у вісімнадцяти з яких «Рекордмайстер» був переможцем. Щоправда у двох попередніх сезонах Кубок у Мюнхен не їздив. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко усвідомлює, що «Баварія» беззаперечний фаворит, однак вірить, що «РБ Лейпциг» хапатиметься за можливість виграти фінальний поєдинок.

Наставник «РБ Лейпциг» вигравав Кубок Німеччини з «Шальке», а після травневої нічиєї з «Баварією» у Бундеслізі тішився від того, що його команда готова грати з лідером німецького футболу на рівних. «Бики» дійсно навчилися грати з мюнхенцями вдома, тепер черга за нейтральною територією, якою є берлінський «Олімпіаштадіон». Якби «РБ Лейпциг» не програв у останньому турі «Вердеру», то підійшов би до фіналу з серією у 19 матчів без поразок. Та навіть без цього у саксонців достатньо якісний склад аби впевнено посісти третє місце у чемпіонаті та змагатися за Кубок Німеччини. Порівняно з «Баварією» вони андердоги, але такі потужні андердоги.

У «Рекордмайстра» є відчутні проблеми зі складом: точно не зіграє Леон Горетцка, під питанням участь Мануеля Ноєра, а Йозуа Кімміх взагалі не поїхав до Берліна через сімейні обставини. Крім того під Ніко Ковачем хитається стілець, подейкують, що рішення про його звільнення вже остаточно прийняте незалежно від результату фіналу. Авжеж, це впевненості ані самому тренеру, ані команді не надає. Зрозуміло, що Левандовського чи умовного Алькантару жодні новини не здатні вибити з колії, однак я вважаю, що у фіналі Кубка Німеччини «Червоні Бики» чинитимуть гідний опір небожителям з Мюнхена. А ще згадайте як «Баварія» йшла до фіналу – перемоги суто в один м’яч, а з «Гертою» взагалі був екстра-тайм. Думаю у Лейпцига є шанс на трофей, але в такому разі треба діяти сміливо. Я теж запропоную сміливу ставку.

Ординар: Програш
Кубок Німеччини
21:00/25 тра
«РБ Лейпциг» - «Баварія»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0