Райлі Опелка – Ллойд Харріс: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

20:00, 06 вер 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Райлі Опелка – Ллойд Харріс в 1/8 фіналу US Open.

Зустріч двох тенісистів з відмінними подачами. Всю гру вони будують від подачі. Обидва високорослі, з потужними ударами. При цьому й Опелка, і Харріс здорово прогресували за останній час, додали в рейтингу, обігравали гравців з топ-10. Харріс трохи швидший, краще рухається, але й Опелка – це вже не просто подача. Він вміє розігрувати м’ячі на задній лінії. І небезпечно грати проти нього не гостро. Він може ризикнути й забити. Не так уже й мало брейків Райлі робить.

Але я думаю, що це буде зустріч з мінімумом брейків. Прийняти першу подачу що одного, що іншого вкрай важко. При цьому самі вони не майстри прийому. Тай-брейки тут нам забезпечені. І навряд чи ця гра буде видовищною, з затяжними розіграшами.

Припускаю, що буде зіграно більше ніж (42.5) гейми. Нещодавно тенісисти грали в Торонто, й там Опелка переміг – 4:6, 7:6, 7:6. Тобто за три сети було зіграно 36 геймів. А тут буде мінімум 4 сети, як мені здається. Тай-брейки обидва здорово грають.

Ординар: Програш
US Open. 1/8 фіналу
20:00/6 вер
Райлі Опелка – Ллойд Харріс
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі