«Пушкаш Академія» – «Віторія Гімарайнш»: прогноз і ставка Артема Франкова

22:00, 28 лип 2022
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий журналіст і головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков підготував прогноз на матч-відповідь кваліфікації Ліги конференцій «Пушкаш Академія» – «Віторія Гімарайнш».

Перший матч цих команд завершився 3:0 на користь португальської команди. Саме тому ставки на її прохід не приймаються або приймаються з мікроскопічним коффом, що натякає, що ви аж ніяк не доларовий мільйонер. Втім, тут теж є свій кофф, що називається валютним курсом.

За великим рахунком, у такому розкладі назви команд не мають жодного значення. Нам з вами належить вгадати, чи здатний фаворит (і просто на голову сильніша команда) розслабитися настільки, щоб програти поєдинок у відповідь; друга іпостась цього протистояння – чи здатний андердог зібратись настільки, щоб збільшити єврокоефіцієнт своєї країни. За всієї уваги глави держави Віктора Орбана до «Академії», яка колись починалася як фарм «Відеотона» (МОЛ «Фехервара»), але розвинулася в сильний і самостійний проект, за всіх переваг її унікального стадіону (зверніть увагу!), гадати, швидше, варто не про результат, а про те, чи вийдуть на поле наші Артем Фаворов та Євген Кіцун (у першому матчі вони відсиділися в запасі) та «наш» Захедитабар Шахаб (він виходив на заміну), іранець, пам’ятний за виступами за луганську «Зорю».

Коффи на результат: 2,95 – 3,20 – 2,48

На прохід: 20,00 – не приймається

Моя ставка: обидві заб’ють за 1,83

Ординар: Програш
Ліга конференцій. Матч-відповідь
22:00/28 лип
«Пушкаш Академія» – «Віторія Гімарайнш»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
E-foria: щоденний фрібет до 800 грн від Vbet
Тоді як футбольні фани чекають на ЄВРО-2020, фани кіберспорту VBET можуть насолодитися грою в Dota 2 та Counter–Strike: GO. Робіть ставки на матчі запропонованих турнірів та отримуйте щоденний кешбек 20% до 800 грн як фрібет (безкоштовну ставку).
38
Всі бонуси VBET
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі