«ПСЖ» – «Нант»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:00, 31 лип 2022
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч за Суперкубок Франції «ПСЖ» – «Нант».

Старт сезону у Франції останнє десятиліття завжди відбувається за участі «ПСЖ». І у цьому матчі-відкритті парижани сперечаються за Суперкубок. Ясна річ, майже завжди його виграють. Але траплялись і сенсації. Чи здатен на неї нинішній «Нант»? Давайте розбиратись.

«Канарки» зберегли свій склад влітку і навіть дещо посилили центр поля за рахунок Сіссоко. Що це дає? Максимум боротьба за Лігу Конференцій або за сприяння фортуни Ліги Європи – не більше. Чи здатна команда викластись в одному-єдиному матчі, досягти результату і взяти трофей? У футболі все можливо. Але для цього мають бути вагомі підстави. У «Нанта» їх майже немає. Словом, навколо колективу Комбуаре більше питань, аніж відповідей.

Зате все чітко і все ясно із «ПСЖ». Прихід Вітіньї, Нуно Мендеша та Мукіеле забезпечує команді вже навіть не два, а два з половиною рівноцінні склади, тасовати які тепер вже доведеться Галтьє. Дуже багато спекуляцій та суперечок було щодо призначення цього фахівця, який, на широку думку громадськості, не відповідає топ-рівню клуба. Тому французу і самому варто довести усім, чого він вартий насправді і чи здатен з команди зірок зліпити повноцінних і абсолютних чемпіонів. Цей трофей на старті для нього однозначно – ніби ковток насиченого киснем свіжого гірського повітря, що дасть сили і впевненість рухатись вперед. Права на похибку немає, все прораховано до деталей. «Нанту» можна не визодити на поле, він приречений заздалегідь.

Ординар: Виграш
Суперкубок Франції
21:00/31 лип
«ПСЖ» – «Нант»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
Вітальний безумовний фрібет від VBET
Зроби ставку експрес від 100 грн на три події чи більше (з коефіцієнтом 1.2 для кожної) у VBET та отримай фрібет до 1 500 грн, незалежно, чи твоя ставка виграє чи програє. Якщо ставка виграла, отримай 50% від суми ставки у вигляді фрібету. Якщо ставка програла, отримай 100% від суми ставки у вигляді фрібету.
348
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі