«ПСВ» – «Лестер»: прогноз і ставка Максима Гіленка

19:45, 14 кві 2022
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч ¼ фіналу Ліги конференцій «ПСВ» – «Лестер».

У цьому матчі орієнтуюся на дві речі. Перша: «Лестер» тиждень тому виглядав помітно краще за суперника. На гол точно напрацювали, але не склалося.

Друга: «ПСВ» у середу повідомив про важку травму Олів’є Боскальї. Це основний лівий центральний захисник ейндговенців. Сучасний представник амплуа — окрім оборонних функцій, на ньому вихід з оборони — не губиться під тиском, класний довгий пас.

Проблема його відсутності в тому, що нема ким замінити. Напевно гратиме Йордан Тезе, якого Шмідт використовує на фланзі справа — надто він привозний, навіть за мірками Ередівізіє.

Розумію, що за складом, який виставляє Роджерс, спостерігається віддавання пріоритету АПЛ перед Лігою Конференцій. Та як на мене у «лисів» якраз є якість ростеру, щоб навіть не в оптимальному складі перемогти «ПСВ». Коефіцієнт на це 4,15.

Ординар: Виграш
Ліга конференцій
19:45/14 кві
«ПСВ» - «Лестер»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Конкурси
Суперприз до €100 000 від БК Marathonbet
Акція «Суперприз» – бонусна пропозиція від БК Marathonbet. Для отримання суперпризу необхідно правильно відповідати на питання, присвячені подіям запропонованого футбольного матчу.
360
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі