ПСВ – «Бенфіка»: прогноз і ставка. Другий тайм в Лісабоні був показовим

22:00, 24 сер 2021
Перша зустріч в Португалії виправдала всі очікування і від матчу-відповіді на «Філіпсі» очікуємо на не менш люту й інтригуючу битву.

Досвід проти молодості – саме так можна охрестити дане протистояння. Більш вікові лісабонці впевненіше почали перший поєдинок та в стартові сорок п’ять хвилин грамотніше користувалися наявними у чужих воріт можливостями. У другій половині «Ейндховен» значно додав, в зв’язку з чим остаточно розкріпачив гру й під завісу матчу було помітно, що «Бенфіка» десь вже фізично не витягує і в більшій мірі намагається утримати нажиту раніше перевагу в рахунку, ніж йти вперед й відновити гандикап першого тайму.

Стосовно другої сорокап’ятихвилинки, не могла не кинутися в очі заруба, яка почалася після забитого м’яча від ПСВ. Кількість порушень значно зросло й навіть такий лояльний рефері як Фелікс Брих був змушений роздавати гірчичники наліво і направо. Тобто маємо наступне: до 57-ої хвилини в статистиці ж/к гуляв нуль, а після почалася кривава баня, яка завершилася сім’ю попередженнями для гравців обох команд та ще однієї жовтою для коуча «Орлів».

Чи варто чекати продовження феєрії жовтих карток з боку арбітра, яким на майбутній поєдинок був призначений словенець Славко Вінчич? Передумов для цього більш ніж достатньо. Звичайно ж, в першу чергу велика кількість попереджень спливе в світлі статусу самої гри, де вирішується вихід в груповий етап ЛЧ, а по-друге, стиль гри обох колективів і наочний приклад другого тайму у зустрічі під номером один й те, з якою самовіддачею команди боролися за м’яч на кожному клаптику поля. У даній парі велика частина емоцій припасена саме на завтрашню битву, в якій Вінчич буде чи не найпомітнішою фігурою.

Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів. Кваліфікація. Фінал. Матч-відповідь
22:00/24 сер
ПСВ – «Бенфіка»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
359
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі