ПСВ – «Баварія». Відеопрогноз Олексія Андронова

21:45/01 лис '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч ПСВ – «Баварія» в четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2016/2017. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі «Баварія» виграє з європейської форою (-1).

Всім привіт. Ми на YouTube каналі «Рейтингу Букмекерів» обговорюємо Лігу чемпіонів. Черговий тур стартує у вівторок, і матч ПСВ – «Баварія». Матч в тій групі, в якій виступає російський «Ростов».

Я думаю, що «Баварія», звичайно, – явний фаворит зустрічі, і ПСВ за класом дуже сильно поступається. Взагалі, все йде до того, що «Баварія» і мадридський «Атлетіко» легко пройдуть в наступний раунд змагань.

Ніби як ніщо не змушує «Баварію» грати на розгром, але я думаю, що перемога її повинна бути досить легкою. «Баварія» в хорошій формі, в хорошому настрої, явних проблем у неї не видно.

Думаю, що коефіцієнт 1,91 на перемогу «Баварії» з форою (-1) – це дуже хороший варіант. Швидше за все, мюнхенці постараються всі свої завдання вирішити до шостого туру Ліги чемпіонів і, відповідно, в цьому матчі їм треба перемагати.

Підписуйтесь на наш канал, ставте лайк, якщо ви згодні зі ставкою. Доброї вам гри.

Ординар: Програш
ПСВ - «Баварія»
01.11.2016 21:45 ЕЕТ
Ліга чемпіонів. Груповий етап. 4 тур
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0