«Пршибрам» — «Богеміанс 1905». Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

18:00/28 лип '18

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло зробив прогноз на матч 2-го туру чемпіонату Чехії «Пршибрам» — «Богеміанс 1905».. Наш експерт вважає, що дебютант ліги не витримає рівень ліги та поступиться вдома.

Дивився перший матч «Пршибрам» в чемпіонаті проти «Тепліце». Як на мене, за грою, це перший претендент на виліт. Проблеми дебютанта кидають в очі. Настільки впевнений, що поставлю на чисту перемогу «Богеміанс 1905» на виїзді. Букмекери на гостей дають дуже хороший коефіцієнт.

«Богеміанс 1905» дебютну зустріч сезону провів проти «Словацко». Легко й впевнено виграв перший тайм (2:0), а потім став грати за результатом і вигадав собі проблем. «Словацко» перехопив ініціативу, створив кілька моментів, забив один м’яч, але не зміг врятувати матч.

«Богеміанс 1905» у хорошій формі. Судячи з того, що я побачив у першому турі, схиляюся до того, що «Пршибрам» не створить проблем супернику. Знаю, що в Чехії теж більшість людей ставлять на перемогу гостей, попри очікування букмекерів.

Ординар: Програш
Чемпіоант Чехії. 2-й тур
18:00/28 лип
«Пршибрам» — «Богеміанс 1905»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0