Прогнози на матчі суботи від Вані Грубяка

18:00/08 кві '17

Монако.
Монако чітко розуміє, що наступного сезону ПСЖ не дасть шансу поборотись за чемпіонство, а цього року все в їх руках. В Монегасків відрив в 3 очки і більше нема зустрічі з парижанами. Тому перемагати потрібно у кожному матчі. Та Монако жодного разу в гостях не переміг з рахунком 0:1, а пропускає досить багато, тому краще взяти 2 голи гостей.
Німці.
Лейпцігу потрібна лише перемога, щоб попасти напряму в Лігу Чемпіонів наступного року, плюс вони грають вдома і їх стиль не дозволяє відсиджуватись в обороні. Баєру ж теж потрібні лише 3 очки, щоб попасти в Лігу Європи. Жодна з команд не вміє сушити гру. В попередньому колі вони зіграли з рахунком 3:2, тому не бачу причин, щоб сьогодні не була відкрита гра з великою кіькістю голів.
Китай.
Дербі Гуанджоу. Обидві команди будуть грати на перемогу. На відміну від більшості китайських клубів, сьогоднішні суперники майже не міняли свій склад. У Фулі все ще феєрять Ренатіньо і Зехаві, а у чемпіона основну скрипку грає гравець збірної Бразилії – Пауліньо. Отже команди прекрасно знають один одного, ніяких змін нема, початок сезону, а значить що гра в обороні не є ідеальною, плюс в попеденьому сезоні завжди пробивалась ставка ОЗ. Не бачу причин порушувати тенденцію.
Бонус.
На жаль адміністрація конкурсу не дає можливості глянути склади команд, тому просто для тих, хто ставить за моїми ставками дві поради:
Сток – ЛФК. Якщо в старті господарів вийдуть Рамадан та Шакірі – беріть ОЗ.
Хебей – Шанхай. Якщо в старті Хебея вийде Лавессі – беріть ОЗ.

Ординар: Програш
-1032₴
18:00/8 кві
Анже - Монако
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
-1032₴
16:30/8 кві
Лейпціг - Баєр
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
+640₴
14:35/8 кві
Гуанджоу Эверграндс - Гуанджоу Фули
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0