Прогноз и ставка. «Пюник» — «Тобол»: обе команды забьют

19:00/31 лип '18

31 июля на «Республиканском» стадионе в Ереване состоится ответная игра второго отборочного раунда Лиги Европы «Пюник» — «Тобол». «Рейтинг Букмекеров» ожидает голы в исполнении обеих команд в этом матче.

Первая встреча между этими командами в Костанае завершилась победой «Тобола» со счетом 2:1. Казахстанский клуб показал хорошую игру и в целом превосходил соперника.

«Пюник» играл от обороны, но опасно действовал на контратаках. Об этом красноречиво говорит статистика матча: казахстанский клуб больше владел мячом (65%-35%), но команды нанесли равное количество ударов по воротам — 9-9. Второй гол ереванцы пропустили после грубой ошибки вратаря.

Еще один факт в оправдание «Пюника»: перед первым матчем у легионеров клуба возникли проблемы с визой, из-за чего они присоединились к команде лишь в ночь перед игрой.

В первом отборочном раунде Лиги Европы «Тобол» выиграл оба матча с грузинской «Самтредией» (1:0, 2:0).

29 июля костанайцы полуосновным составом в рамках чемпионата Казахстана минимально уступил «Кайрату». Конечно, официальная игра за два дня до ответного матча в Лиге Европы, а также перелет не могут не сказаться на функциональном состоянии футболистов «Тобола».

«Пюнику» нужно обязательно забивать, поэтому ереванцам едва ли не впервые под руководством Андрея Талалаева придется брать инициативу в свои руки. При поддержке собственных трибун армянские футболисты вполне могут забить. В первом отборочном раунде Лиги Европы они открывали счет в обеих встречах с македонским «Вардаром» (1:0, 2:0).

Думаю, в игре «Пюник» — «Тобол» мы вновь увидим много голов. Ставить на тотал больше 2,5 рискованно, учитывая результаты в матчах с участием этих команд в первом раунде турнира. Куда надежнее взять «Обе забьют».

Ординар: Програш
Лига Европы, второй отборочный раунд
19:00/31 лип
Пюник - Тобол Костанай
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.02.2019 по 28.02.2019 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0