Прогноз Володимира Сініцина на Welsh Open 2016. День 5: Джуньху – Робертсон та інші матчі

21:00, 19 лют 2016

Коментатор снукера на Eurosport Росія і експерт «Рейтингу Букмекерів» Володимир Сініцин зробив прогноз на чвертьфінали великого снукерного турніру Welsh Open 2016, що проходить в Кардіффі з 15-го по 21-ше лютого. Він рекомендує ординар і експрес.

Сьогодні день чвертьфіналів. Центральний матч виділити просто, але його я розглядати не буду через суб’єктивізм по відношенню до одного з його учасників. Роз’яснення піде в тексті до першого ж прогнозу, яке, безсумнівно звеселить вболівальників Ронні.

Вважаю, що як мінімум в трьох матчах боротьба буде наполегливою. Доволі впевнено складаю експрес на скромні «тотал більше 6,5 фреймів»  (а матчі вже гратимуться до п’яти перемог) на три матчі. Центральну зустріч опускаю, припускаючи, що О’Саллівану може і не вдатися дати бій лідеру світового рейтингу. У трьох обраних парах букмекери чітко визначили фаворитів – з цим не посперечаєшься. Проте навряд чи перевага фаворитів буде превалюючою. Найбільші сумніви викликає матч Діна з Нілом. Джуньху ми не бачили на цьому турнірі, а до цього він грав слабо. І все ж не віриться якось в те, що Дін більше одного фрейма не візьме. Рахунок особистих зустрічей 6:5 на користь китайського гравця. Попередні чотири перемоги на поточному турнірі повинні привести Діна в урівноважений стан. Йому дуже потрібні перемоги, тому що в попередньому рейтингу, за яким буде посів на чемпіонат світу, Джуньху тільки на 19-й позиції. Запекла боротьба повинна бути між Майклом Вайтом, котрий перебуває у відмінній формі і в хорошому настрої (на нього тепер покладають надії валлійські вболівальники після вильоту Марка Вільямса) і Марком Алленом. Годі чекати явного провалу одного з учасників у зустрічі Джо Перрі з Беном Уолластоном.

Експрес: Програш
Welsh Open 2016
14:00/19 лют
Дін Джуньху - Ніл Робертсон
Welsh Open 2016
21:00/19 лют
Джо Перрі - Бен Уолластон
Welsh Open 2016
21:00/19 лют
Майкл Вайт - Марк Аллен
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде

Треба б взяти і чиюсь перемогу. У октеті гравців, що продовжує боротьбу, осібно стоїть Бен Уолластон. Він займає місце в третьому десятку рейтингу, а всі інші входять в ТОП-16. Джо Перрі вчора обіграв Джадда Трампа. Такий позитивний імпульс повинен допомогти йому впевнено зіграти з Беном. Якщо він зменшить кількість помилок в порівнянні з попереднім матчем, перемога повинна бути переконливою. На це я і сподіваюся, пропонуючи ставку з невеликою форою на перемогу Джо. Це не суперечить припущенню про те, що в цьому матчі буде не менш семи фреймів.

Ординар: Виграш
Welsh Open 2016
21:00/19 лют
Джо Перрі - Бен Уолластон
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0