Прогноз Володимира Сініцина на Welsh Open 2016. День 4: Хіггінс – Вайт і інші матчі

21:00, 18 лют 2016

Коментатор снукера на Eurosport Росія і експерт «Рейтингу Букмекерів» Володимир Сініцин зробив прогноз на четвертий день великого снукерного турніру Welsh Open 2016, що проходить в Кардіффі з 15-го по 21-ше лютого. Він рекомендує ординар і експрес.

Головною несподіванкою поточного турніру є впевнена хода провідних гравців. Просто неймовірно для останніх років те, що в кожен з трьох ігрових днів вибував тільки один гравець з ТОП-16. Багато гравців перебуває у відмінній формі. З одного боку, підвищується ймовірність того, що андердоги почнуть перемагати. З іншого боку, так і підмиває ставити на перемоги фаворитів. Оберу другий варіант.

На кого можна розраховувати найбільше? В першу чергу на Ронні. Нехай нікого не бентежить те, що у його суперника Юй Делу є одна перемога в особистих зустрічах (при одній поразці). У його земляка Пенфея був рахунок зустрічей з О’Салліваном ще краще – 2:0, але чим завершився третій поєдинок всі пам’ятають. Але привабливої ставки на цей матч я не бачу.

Мабуть, найцікавішим очікується матч між Марком Селбі і його тезкою Вільямсом. Цікаво, що тут рахунок особистих зустрічей 9:5 на користь валлійця. Він виграв обидва очних матчі минулого року. Доводи є різні, але вони не дозволяють з упевненістю прогнозувати переможця.

Найбільше впевненість вселяють Джон Хіггінс, який грає з Майклом Вайтом, і Джадд Трамп, якому протистоятиме Джо Перрі. Джон в повному порядку, але і Вайт відмінно провів свій попередній матч. До того ж, він грає за підтримки земляків. І все ж при тому, що обидва в своїй кращій формі, Джон сильніший і досвідченіший. Хіба не так? І Трамп має більше козирів на руках, ніж Перрі. Складаю короткий експрес.

Експрес: Програш
Welsh Open 2016
15:00/18 лют
Джон Хіггінс - Майкл Вайт
Welsh Open 2016
21:00/18 лют
Джадд Трамп - Джо Перрі
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Дуже солідно провів свій третій матч Марк Аллен. Коефіцієнт на його перемогу вельми скромний, але як на мене краще будь-який плюс або навіть плюсик, ніж мінус. Гадаю, що Хокінса, який грає на цьому турнірі не так яскраво, Марк пройде.

Ординар: Виграш
Welsh Open 2016
16:00/18 лют
Марк Аллен - Баррі Хокінс
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Взяв би я і перемогу Діна над Бреселем, але це ставка «в темну» – гру Діна ми не бачили.

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0