Прогноз Володимира Сініцина на Welsh Open 2016. День 2: Пенфей – О’Салліван та інші матчі

22:00/16 лют '16

Коментатор снукера на Eurosport Росія Володимир Сініцин зробив прогноз на другий день великого снукерного турніру Welsh Open 2016, що проходить в Кардіффі з 15-го по 21-ше лютого. Експерт «Рейтингу Букмекерів» запропонував три ординара.

З ким поділитися переживаннями, як не з вами? Два прогнози пройшли, за одну ставку гроші повернули, а одна не пройшла. Але як не пройшла! Кріс Уейкелін у вирішальному фреймі після забитої коричневої кулі мав перевагу в 24 очка, а на столі залишалися три кулі (18 очок). Майк Данн забив синій і став шукати снукер на двох кулях. Йому вдалося вивудити фол, потім забити рожевий і чорний, і тим самим зрівняти рахунок. На додатковому чорному він здобув перемогу в матчі. Цинічнішого програшу ставки і не придумати.

Тепер поділюся важливою інформацією. Ронні О’Салліван свідомо відмовився від максимального брейка, сприйнявши бонус за максимум (10 тисяч фунтів стерлінгів) і додатковий приз за кращу серію (2 тисячі) недостатньою винагородою за настільки значне досягнення. Ні, я не стану порушувати питання етичності такого вчинку. Зате наведу цікаві факти. Низка букмекерських контор виплатила гравцям, які робили ставки на те, що на турнірі відбудеться максимальний брейк. Ось це рішення, що викликає повагу і загальне схвалення. З відомостями про таке рішення букмекерів можна ознайомитися за цим посиланням. Таких БК виявилося декілька. Треба ж – заплатили за досягнення, якого не було … Рідкісний випадок!

Тепер про нові ставки. У перший день зазнали поразки всього три гравці з ТОП-32. Серед них є і чемпіон світу Бінхем – 2-й номер рейтингу. Спокійнішого для топових гравців першого раунду просто не було. Гадаю, що після такого штилю вже в другому раунді вибухне буря. Тому маю намір робити ставки проти фаворитів. Доведеться уникнути багатослівних міркувань. Ставки на перемогу андердогів складно аргументувати. Тут залишається покладатися на інтуїцію.

Почну з матчу Ронні з Пенфеєм. Ронні грав вчора недобре і сильно вередував. Його настрій ніяк не поліпшився після численних закидів з боку вболівальників, колег і керівництва. Пенфей є єдиним гравцем, що має дивовижний рахунок особистих зустрічей з Ронні – він (Тянь Пенфей) виграв у Ронні обидві особисті зустрічі – 5:3 і 4:2. На те, що Тянь виграє не менше двох фреймів дають коефіцієнт 1.70, а на тотал більше 5.5 коефіцієнт вже 1.91, хоча ставки означають приблизно одне й те саме.

Ординар: Програш
Welsh Open 2016
16:00/16 лют
Тянь Пенфей ₋ Ронні О'Салліван
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Цікава ставка на перемогу Мартіна О’Доннелла над Метью Стівенсом. Мартін минулого тижня обіграв Марка Вільямса, а в першому матчі в Кардіффі засмутив Стівена Магуайра. Метью грає гірше Вільямса та Магуайра. У Мартіна є непоганий шанс.

Ординар: Програш
Welsh Open 2016
16:00/16 лют
Меттью Стівенс ₋ Мартін О'Доннелл
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Робін Халл після перемоги на Шут-аут перебуває у відмінному настрої. У Марка Аллена трапляються осічки. Не впевнений, що Халл виграє, але матч очікую бойовий, припускаючи, що в ньому буде не менше шести фреймів.

Ординар: Виграш
Welsh Open 2016
22:00/16 лют
Робін Халл ₋ Марк Аллен
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0