Прогноз Володимира Сініцина на турнір Masters 2016. Перший день: Мерфі – Аллен, Бінхем – Джуньху

21:00/10 січ '16

Коментатор снукера на Eurosport Росія Володимир Сініцин зробив прогноз на перший день великого снукерного турніру Masters 2016, що проходить в Лондоні з 10-го по 17-те січня, з призовим фондом 600 тисяч фунтів стерлінгів. Експерт «Рейтингу Букмекерів» порекомендував два нестандартних ординара.

Перший тиждень гратимуться по два матчі в день. Є можливість розглянути майбутні матчі уважно. Та й лінії ставок на зустрічі турніру Мастерс вельми розгорнуті – по 28 ставок на Вільям Хілл.

Відкриє турнір матч Шона Мерфі з Марком Алленом. Торік вони зустрілися у півфіналі. Тоді Шон виграв з рахунком 6:2. За особистими зустрічами велика перевага на боці Шона. Цілком можна припустити, що і на цей раз виграє саме він. З іншого боку, захищати титул завжди непросто. Бувало не раз, що володарі титулу програвали вже в стартовому матчі. Але у Мерфі є головне – переконлива солідна гра, яка торік часом просто вражала. Якщо Шону вдасться провести матч на своєму вищому рівні, то Марка чекає розгром. На це я і розраховую. Є цілком розумна і реальна ставка на перемогу Мерфі з форою в півтора фрейми (6:4 або більше) з коефіцієнтом 1,91. Її можна брати. При гандикапі в 2,5 фрейми коефіцієнт вже 2,62. Але є спеціальна ставка (“з поліпшеною ціною”) на перемогу Мерфі з різницею в три фрейми і більше (та ж фора в 2,5 фрейми), але коефіцієнт пропонують вже 3,00. Я не можу пройти повз такої спокуси.

Ординар: Програш
Masters 2016. День 1
15:00/10 січ
Шон Мерфі - Марк Аллен
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

По матчу Стюарта Бінхема з Діном Джуньху припущення робити складніше. Незрозуміло, чого можна чекати від Діна. У той же час, Стюарт в інтерв’ю наголошував на тому, що він дуже серйозно готувався до цього турніру, що саме на ньому він сподівається показати свою кращу гру. Я вірю в перемогу Стюарта. Підкріплюється така віра ще й тим, що він дуже успішний в особистих зустрічах з Діном. Загальний рахунок 9:4 на користь англійця, при цьому він виграв сім останніх очних зустрічей. І тут пропонується спеціальна ставка з несподівано високим коефіцієнтом – 4,00. Першочергово букмекери виставляють рівні коефіцієнти – по 1,91. Значить, шанси рівні. Але на перемогу Стюарта з сенчурі коефіцієнт вже 4,00. Щоправда, можна вважати, що фразою “make a match century break” мають на увазі КРАЩИЙ сотенний брейк у матчі, а не просто сотню. Нехай так. І все одно мені така ставка цікава. Вже якщо Стюарт виграє, то і серія його виявиться кращою.

Підкреслю, що читачам з помірним азартом краще зробити ставки на перемогу Мерфі з форою 1,5 фрейми і на чисту перемогу Бінхема. Коефіцієнти менше, але ставки виглядають надійнішими.

Ординар: Виграш
Masters 2016. День 1
21:00/10 січ
Стюарт Бінхем - Дін Джуньху
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0