Прогноз Володимира Сініцина на Masters 2016. День 2: Трамп – Магуайр і Хоукінс – Перрі

21:00, 11 січ 2016

Коментатор снукера на Eurosport Росія Володимир Сініцин зробив прогноз на другий день великого снукерного турніру Masters 2016, що проходить в Лондоні з 10-го по 17-те січня. Експерт «Рейтингу Букмекерів» знову зупинив вибір на двох нестандартних ординарних ставках.

Програв Шон Мерфі. Таке могло трапитися. Але як можна було робити прогноз на перемогу Аллена? На чому він міг ґрунтуватися, якщо все говорило про те, що Мерфі явний фаворит? Навіть не уявляю, яким у такому випадку був би текст. Все за Шона, але ставлю на Марка. Так, чи що? Та й хто міг очікувати, що Мерфі зіграє настільки слабо. Всі статистичні показники в цьому матчі у нього погані, та ще й один фрейм Шон примудрився програти, коли за рахунку 17:1 на його користь, він примудрився тричі не потрапити в якусь червону кулю. Словом, почався Мастерс з сюрпризу. Скільки їх ще буде? …

На другий день в лінії вказані два фаворити: Джадд Трамп (коефіцієнт на його перемогу 1,50) і Баррі Хоукінс (тут коефіцієнт побільше – 1,73). Я не знаходжу аргументів, щоб заперечити думку букмекерів. У першому матчі за Магуайра говорить тільки перевага в особистих зустрічах. Але весь сезон він проводить слабо. Джадд непогано розім’явся, здобувши перемогу у другій групі чемпіонату Ліги. Що стосується другого матчу, то тут зійдуться гравці рівні, але у Баррі більше досягнень (головними для нього досягненнями є те, що він двічі грав у фіналі чемпіонатів світу). Він вище в рейтингу, володіє більшою серійністю і, що особливо важливо, спокоєм, який часто виручає в складних ситуаціях. Є покращена ставка дня на перемоги Трампа і Хоукінса, яку я вподобав.

Ординар: Виграш
Masters 2016. День 2
15:00/11 січ
День 2 - Покращений коефіцієнт
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Є ще одна приваблива ставка на матч Хоукінса з Перрі. Про співвідношення сил свою думку я вже висловив. А ставка приймається на те, що виграє Хоукінс, але при цьому Перрі виграє не менше трьох фреймів. Чесно кажучи, припустити, що він виграє більше, дуже складно. Ставку вважаю дуже цікавою.

Ординар: Виграш
Masters 2016. День 2
21:00/11 січ
Баррі Хоукінс - Джо Перрі
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0