Прогноз Володимира Сініцина на кваліфікацію China Open 2016. Прев’ю турніру

08 лют '16

Коментатор снукера на спортивних каналах Eurosport Володимир Сініцин підготував ексклюзивно для читачів «Рейтингу Букмекерів» прев’ю кваліфікаційного етапу турніру China Open 2016. У ньому експерт порадив тактику ставок на кваліфікацію.

Вже 9-го лютого стартує кваліфікація на передостанній турнір сезону – Чайна Оупен. Кращі 64 гравця відправляться в кінці березня (так, так – березня!) В Пекін. Виграти потрібно лише одну зустріч. Почалося все зі скандалу: сітку на турнір дали тільки 8-го лютого о третій годині за київським часом. Гравці помітно нервували, і їх можна зрозуміти. Треба ж знати, в який з трьох днів кваліфікації кому грати, та й ім’я суперника цікаво дізнатися. Немає впевненості в тому, що БК встигнуть оперативно скласти лінії ставок. Але як тільки вони з’являться, незабаром буде й прогноз на перший день.

Розраховую на те, що втрат в складі ТОП-16 не буде зовсім або вони стануть мінімальними – 1-2 поразки. Підозри падають тільки на Марко Фу, що грає останнім часом відверто слабо.

Яку тактику вибрати для ставок на цю кваліфікацію? Тут потрібно врахувати те, що ніяк не слід недооцінювати значення першого, а для половини учасників і єдиного матчу цього турніру. Ті, хто програв залишаються без рейтингових очок (і грошей!), але ж в кінці сезону кожен вирішує свої задачі. Хтось бореться за збереження місця в турі, хтось бажає отримати кращий посів на чемпіонат світу. Своя боротьба за позиції в рейтингу йде і між топовими гравцями. Їм важливо отримати сприятливу сітку на чемпіонат світу, а сама участь 16-ти кращим забезпечена за формулою першості світу. Боротьба буде суворою. Практика і статистика показують, що в 64-х матчах першого раунду кваліфікації буває до 15-ти поразок гравців з більш високим рейтингом. З огляду на важливість турніру, вважаю, що таких поразок буде не більше дюжини, а топові гравці проведуть свої перші матчі переможно. Розраховую на те, що втрат в складі ТОП-16 не буде зовсім або вони стануть мінімальними – 1-2 поразки. Підозри падають тільки на Марко Фу, що грає останнім часом відверто слабо.

Виходячи з припущень про впевнений старт провідних гравців, можна брати короткі експреси на їх перемоги, але не більше двох або максимум трьох матчів. Коефіцієнти будуть низькими, але щось назбирати можна.

Тим часом, є низка матчів в яких зійдуться приблизно рівні гравці. Тут треба включати інтуїцію і вибирати собі фаворита при досить хороших коефіцієнтах. До конкретних прогнозів звернемося пізніше.

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0