Прогноз Володимира Сініцина на Гранд-Фінал PTC 2016. День 1: Джуньху – Гілберт та інші матчі

22:00, 22 бер 2016

Коментатор снукера на Eurosport Росія Володимир Сініцин підготував для читачів «Рейтингу Букмекерів» прогноз на перший день Гранд-Фіналу PTC 2016, який проходить з 22-го по 27-ме березня в Манчестері, Англія. Він порекомендував експрес і два ординари.

За форматом підсумковий турнір серії РТС повністю повторює Гран-Прі, який минув нещодавно. У перші три дні по вісім матчів, потім чвертьфінали (всі ці матчі граються до чотирьох перемог), потім півфінали до шести перемог і фінал – до десяти. Показ буде обширний, а дивитися куди цікавіше, коли зробив невелику ставочку.

Стартова ставка і буде на два перших телевізійних матчі. Дін Джуньху потроху наближається до своєї найкращої форми. У його перемозі над Гілбертом сумнівів мало. Шон Мерфі зовсім нещодавно грав з Ляном Веньбо і показав в цьому матчі просто фантастичну гру. Ляну важко буде відійти від матчу, в якому він був як глядач. Не думаю, що за 10 днів щось змінилося.

Експрес: Виграш
Гранд-Фінал PTC 2016
15:00/22 бер
Дін Джуньху - Девід Гілберт
Гранд-Фінал PTC 2016
16:00/22 бер
Шон Мерфі - Лян Веньбо
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

А давайте і далі пройдемося по теле-матчам. Майкл Вайт вище Люки Бреселя в рейтингу, він виграв у двох останніх очних матчах, які пройшли в такому ж форматі. На нього і зроблю свою ставку.

Ординар: Виграш
Гранд-Фінал PTC 2016
21:00/22 бер
Майкл Вайт - Люка Бресель
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

У заключному матчі на наших екранах з’являться Джадд Трамп і Мартін Гулд. У прев’ю були викладені деякі сумніви в перемозі Джадда, який вважається фаворитом матчу. Чи встиг він акліматизуватися після вояжу в Китай і обіграти нову наклейку, поставлену тільки в неділю? Додам до сумнівів те, що в чвертьфіналі German Masters (лютий цього року) виграв Мартін. Беру перемогу Гулда з форою.

Ординар: Програш
Гранд-Фінал PTC 2016
22:00/22 бер
Мартін Гулд - Джадд Трамп
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0