Прогноз Володимира Сініцина на Гран-прі 2016. День 2: Селбі – Форд та інші матчі

22:00, 09 бер 2016

Коментатор снукера на Eurosport Росія Володимир Сініцин зробив прогноз на другий день великого снукерного рейтингового турніру Гран-прі 2016, який проходить з 8-го по 13-те березня в Уельсі. Він порекомендував читачам два експреси.

В чотирьох з восьми матчів, які відбудуться в середу фаворити визначаються досить чітко. Не так, звичайно, як у вчорашній зустрічі Ронні О’Саллівана з Майклом Холтом або Ніла Робертсона з Пітером Ебдоном. Тут два беззаперечних лідера програли. Щось подібне може і повторитися.

І все ж в протистоянні Стюарта Бінхема з Дейвідом Гілбертом припускаю перемогу Стюарта. Він виграв всі чотири очні зустрічі, у нього набагато вище рейтинг. Але найголовніше, що Бінхем докладає великих зусиль, щоб  повернути колишню форму. Проблиски чемпіонської гри вже були помітні. За п’ять тижнів до чемпіонату світу час приходити до бойової форми. Гілберт не такий простий. Якось непомітно він добрався вже до 20-го рядка в світовому рейтингу.

Марко Фу володіє більш високим класом, ніж його тайський суперник Чепчая Ун-Ну. У цьому сумнівів немає. Після провалу на турнірі «Мастерс», пов’язаного з хворобою, Марко непросто входив в форму. Зараз він в повному порядку. Я на нього розраховую.

Марк Селбі двічі зустрічався з Томом Фордом і обидва рази перемагав. Не сумніваюся в тому, що і третя особиста зустріч завершиться перемогою Марка.

Відмінний сезон проводить Кайрен Вілсон. Його перемога в Шанхаї зовсім не виглядає випадковою. Кайрен грає солідно і наполегливо продовжує боротьбу за потрапляння в ТОП-16, і ця мета дуже близька.

Стосовно інших чотирьох зустрічей, то немає впевненості в перемозі Трампа над Вільямсом. Марк завжди грає в Уельсі з особливим піднесенням, прагнучи порадувати земляків. З Джаддом у нього непоганий досвід особистих зустрічей – 4:5.

Шон Мерфі зі своїм надмірно агресивним стилем гри може програти зайвий фрейм, а то і два зовсім непростому Майклу Вайту, який прагне втриматися на 16-й позиції в рейтингу. Рахунок особистих зустрічей 2:1 на користь Шона.

Картер і Брессель, на мій погляд, мають у своєму розпорядженні рівні шанси на успіх, як і Дотто з Веньбо.

Експреси не завжди хороші, але зараз я покладаюся саме на них.

Якщо ви згодні з Володимиром Сініциним, зробіть безкоштовну ставку на його прогноз.

Експрес: Програш
Гран-прі 2016
22:00/9 бер
Кайрен Вілсон - Джеймі Джонс
Гран-прі 2016
22:00/9 бер
Марк Селбі - Том Форд
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Експрес: Програш
Гран-прі 2016
15:00/9 бер
Дейвід Гілберт - Стюарт Бінхем
Гран-прі 2016
16:00/9 бер
Марко Фу - Чепчая Ун-Ну
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0