Прогноз Володимира Сініцина на China Open 2016. День 5: Трамп – Кінг, Магуайр – Берден й інші матчі

14:30, 01 кві 2016

Коментатор снукеру на Eurosport Росія Володимир Сініцин підготував для читачів «Рейтингу Букмекерів» прогноз на п’ятий день рейтингового турніру China Open 2016. Наш експерт спрогнозував всі чотири матчі дня, віддавши перевагу комбінованим ставками.

На п’ятий день вибір невеликий. У другій сесії всього два матчі, в яких є явні фаворити – Джадд Трамп і Стівен Магуайр. Навряд чи щось завадить їх зустрічі в півфіналі. Обидва в Пекіні демонструють впевнену гру. У Стівена є могутній стимул: в разі виходу в півфінал він обходить в рейтингу Діна Джуньху, позбавляючи себе від трьох матчів кваліфікації на чемпіонат світу. Суперник Магуайра трохи менш гарячий шотландця. Тут розраховувати на зрив Магуайра не доводиться. У всьому іншому повинен позначитися вищий клас Стівена. Трамп провів два легких матчі. Пропустивши перший матч через зняття з турніру Керрінгтона, Джадд зумів акліматизуватися і набратися сил. А витрачати їх і не довелося. Можна розраховувати на легку перемогу Трампа. Пропоную взяти перемоги явних фаворитів з гандикапом в 1,5 фреймів у експрес. Цікаво, які контраргументи до такого прогнозу зуміють знайти опоненти?

З приводу ранкових зустрічей думка така: Джон Хіггінс повинен довести свою перевагу у зустрічі з минулим Ноппоном Саенгхамом, який подолав відмінний шлях на турнірі. А у зустрічі Ріккі Уолдена зі Стюартом Бінхемом схильний віддати перевагу чемпіону світу, який набрав відмінну форму, до того ж із урахуванням явного стомлення Ріккі, який ще в неділю грав фінал в Манчестері.

Експрес: Програш
China Open 2016
09:30/1 кві
Ноппон Саенгхам - Джон Хіггінс
China Open 2016
09:30/1 кві
Ріккі Уолден - Стюарт Бінхем
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Експрес: Виграш
China Open 2016
14:30/1 кві
Джадд Трамп - Марк Кінг
China Open 2016
14:30/1 кві
Стівен Магуайр - Алфі Берден
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0