Прогноз Володимира Сініцина на China Open 2016. День 4: Трамп – Фу та інші матчі

14:30, 31 бер 2016

Коментатор снукеру на Eurosport Росія Володимир Сініцин підготував для читачів «Рейтингу Букмекерів» прогноз на четвертий день рейтингового турніру China Open 2016. Він порекомендував експрес і два ординари.

Аналізуючи лінію ставок на четвер, приходжу до висновку, що впевненість є тільки в перемогах Стюарта Бінхема, Джона Хіггінса і Стівена Магуайра. У той же час, я зовсім не впевнений в перемогах деяких інших досить явних фаворитів: Трампа, Кінга, Уолдена і Дотта. Більше того, в цьому квартеті цілком можуть бути втрати. У центральному матчі між Джаддом Трампом і Марко Фу розклад сил такий: обидва в хорошій формі, але Фу грає, наче він знаходиться в своїй найкращій формі, а Трамп – відсотків на 80 від своєї межі. Тут я навіть схильний прогнозувати перемогу Марко, але бентежить вкрай невдалий для нього рахунок особистих зустрічей. Візьму спокійну ставку на те, що в матчі буде не менше восьми фреймів. Так само варто вчинити ще з деякими матчами, які представляються рівними.

З першими трьома фаворитами є два варіанти: брати їх перемоги з форою, що вчора привели до успіху, або будувати експрес, але не з усіх трьох матчів. Остаточний вибір описують ставки. Логіка їх вибору вже пояснена. Беру тільки матчі денний, а не ранкової сесії, щоб прогноз встигли опублікувати. Буде експрес на перемоги Хіггінса і Магуайра і два ординари на тотал більше 7,5 фреймів.

Експрес: Виграш
China Open 2016. Четвертий день
14:30/31 бер
Гілберт Д. - Хіггінс Дж.
China Open 2016. Четвертий день
14:30/31 бер
Дейл Д. - Магуайр С.
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
China Open 2016. Четвертий день
14:30/31 бер
Трамп Д. - Фу М.
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
China Open 2016. Четвертий день
14:30/31 бер
Сангхам Н. - Дотт Г.
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0