Прогноз Володимира Сініцина на чемпіонат Британії 2015. День 1-й: Хіггінс – Фернандес й інші матчі

21:30, 24 лис 2015

Постійний експерт і прогнозист «Рейтингу Букмекерів», коментатор снукера на каналах Eurosport Володимир Сініцин підготував ексклюзивно для наших читачів прогнози на дебютний день чемпіонату Британії 2015.

Як у снукері, так і в нашій справі важливий хороший старт. У прогнозах на турнір «Чемпіон чемпіонів» після першого дня рахунок прогнозів бентежив – 0:3. Потім упродовж усього турніру доводилося виправляти становище. Зараз почну тільки з двох ставок – гірше, ніж 0:-2 не буде. За рахунку 1:1 гарантований невеликий плюс, тому ставки вибираю з коефіцієнтом вище 2.00. Якщо ж зіграють обидві ставки, це додасть впевненості в подальшому.

Є цікава спеціальна ставка на перемоги – з «поліпшеною ціною» мовою букмекерів. Простий експрес на перемоги фаворитів дає коефіцієнт 2,57, а тут пропонують 2,75. Чому б не спробувати? У перемоги Марка Дейвіса, Мартіна Гулда і Ентоні Макгілла сумнівів практично немає. Складніше з матчем Тома Форда зі Скоттом Дональдсоном. Два з половиною роки тому Скотт на турнірі «Усі Класик» виграв з рахунком 5:1. Причому, тоді різниця в номерах посіву була більш істотною, ніж зараз – 21 і 83 тоді, 53 і 76 тепер. За цей час шотландець трохи поліпшив становище в рейтингу, а англієць, навпаки, опустився на 32 рядки. Як не дивно, враження таке, що Том став грати краще. Можливо, від того, що свіжі спогади про відмінної гри Форда в Ризі, де він дістався до фіналу. Словом, я вірю в Тома, а тому запускаю свій експрес.

Ординар: Виграш
чемпіонат Британії 2015
16:30/24 лис
Марк Дейвіс - Ріс Кларк, Мартін Гулд - Алан Тейлор, Ентоні МакГілл - Джеймс Кехілл, Том Форд - Скотт Дональдсон
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Другий експрес на переконливі перемоги моїх особистих фаворитів, які, на мій погляд на всьому цьому турнірі будуть найпомітнішими персонажами. Вважаю, що Дін не віддасть своєму супернику більше трьох фреймів (припущення про перемогу одного з лідерів світового снукера над любителем, який нехай і провів пару сезонів в турі, не позбавлене підстав), та й Джон Хіггінс виграє в іншого любителя з рахунком 6:2 або розгромніше.

Експрес: Програш
чемпіонат Британії 2015
16:30/24 лис
Хіггінс - Фернандес
чемпіонат Британії 2015
21:30/24 лис
Джуньху - Даффі
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0