Прогноз Володимира Сініцина на чемпіонат Британії 2015. День 5-ий: МакГілл – Бресель, Дейл – Ебдон

21:00, 29 лис 2015
Коментатор снукера на Eurosport Росія, постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Володимир Сініцин поділився своїми ставками на п’ятий ігровий день чемпіонату Британії зі снукеру. Наш експерт запропонував два ординари на майбутні зустрічі.

Виграв Марко Фу (6:0), переконливо переміг і Джон Хіггінс (6:2), залишалося тріумфувати Марку Вільямсу, щоб пройшов експрес. І треба ж – при рахунку 5:3 Вільямс програв, маючи перевагу (навіть 69:0) у кожному з решти фреймів. Чесно кажучи, засмучений я не тільки тому, що програла ставка, але й через виліт одного з улюблених гравців.

На п’ятий ігровий день з прогнозами не густо. Схоже, що фаворити виграють, але брати їх з форами не так вже надійно. Насамперед виокремлю один матч: Ентоні МакГілл – Люка Бресель. Бельгійцю продовжують видавати аванси. Він рухається вгору рейтингу, але не так швидко. Ентоні МакГілл також додає в грі – він вже до ТОП-16 придивляється. За підсумками першого раунду саме МакГілл показав якщо не найяскравішу, то вже точно саму серійну гру. На його рахунку три сенчурі, та які – 127, 128 і 142 очки! Окрім серійності, у грі Ентоні є тактична майстерність з відтінками мудрості та хитрості. Ставлю на його перемогу навіть з невеликою форою.

Ординар: Програш
чемпіонат Британії зі снукеру 2015
21:00/29 лис
Ентоні МакГілл - Люка Бресель
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Виберу ще одну скромну ставку з невеликим коефіцієнтом – вже краще так, ніж програвати. Мова про зустріч 32-го номера рейтингу з 33-ім – Домінік Дейл проти Пітера Ебдона. Тут мені бачиться перевага більш солідної гри Пітера Ебдона. Він більш універсальний, краще вміє проводити довгострокові поєдинки. Я так і не знайшов жодної перемоги Дейла в очній сутичці в якомусь важливому матчі.

Ординар: Виграш
чемпіонат Британії зі снукеру 2015
21:00/29 лис
Домінік Дейл - Пітер Ебдон
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0