Прогноз Володимира Сініцина на чемпіонат Британії 2015. День 2: Мехта – Бейрд та інші матчі

21:30, 25 лис 2015

Коментатор снукера на Eurosport Росія, постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Володимир Сініцин поділився своїми ставками на другий ігровий день чемпіонату Британії з снукеру: експресом з двох подій і ординаром.

Прогноз Володимира Сініцина на чемпіонат Британії 2015. День 2: Мехта - Бейрд та інші матчі

Прогноз Володимира Сініцина на чемпіонат Британії 2015. День 2: Мехта – Бейрд та інші матчі

У чотирьох з 16-ти матчів, які пройшли в перший день, фаворити зазнали поразки. У двох випадках програли гравці з ТОП-16. Майкл Вайт поступився Сідні Вілсону, який показав дуже непогану гру. А Дін Джуньху сенсаційно програв любителю Адаму Даффі (нехай і колишньому профі) з розгромним рахунком 2:6, зігравши відверто слабо. Це має застерегти від довгих експресів, незважаючи на те, що наш експрес з чотирьох вагонів домчав до цілі з коефіцієнтом 2,75.

Не стану брати матчі ранкової сесії з різних причин. Навіть якщо його встигнуть розмістити, то на ознайомлення залишиться мало часу, та й у ранкових сесіях частенько відбуваються чудеса. Не можу тільки обійти увагою очевидний перекіс в коефіцієнтах на матч Чжоу Юелуна з Крейгом Стедманом. На юного китайця, нехай і дуже талановитого, ставлять вже такі ж коефіцієнти, як на гравців першої десятки. У розпорядженні є ще 16 матчів з денної та вечірньої сесій. На них і варто звернути пильну увагу.

Якщо відкинути матчі за участю записних фаворитів, але з мізерними коефіцієнтами на їх перемогу, то вибір не такий уже й великий. Зате є матчі, в яких фаворитів визначити легко, але з урахуванням гандикапу щось цікаве вже виходить. Приміром, Пітер Ебдон напевно обіграє Лю Ченьвея, та й не з мінімальною ж перевагою. Те ж саме можна припустити в матчі Марка Кінга з молодим шотландцем Россом Мюйром. Навіть не стану додавати те, що при провалі цієї ставки зроблю зачіску як у Ебдона з Кінгом – і так майже лисий.

Експрес: Програш
Чемпіонат Британії по снукеру 2015
16:30/25 лис
Пітер Ебдон - Лю Ченьвей
Чемпіонат Британії по снукеру 2015
16:30/25 лис
Марк Кінг - Росс Мюйр
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Найцікавіші матчі за участю гравців з приблизно рівним становищем в рейтингу. На такі зустрічі майже завжди дають рівний коефіцієнт. Мені сподобався матч між Адітья Мехтою і Семом Бейрдом. Тут я на стороні гравця з Індії. Він трохи вище в рейтингу, має більше успіхів (хай і дрібного масштабу), на його боці перевага в особистих зустрічах – 2:0. До того ж Адітья зараз поділяє радість свого друга Панкадж Адвані, який щойно виграв аматорський чемпіонат світу.

Ординар: Виграш
Чемпіонат Британії по снукеру 2015
21:30/25 лис
Адітья Мехта - Сем Бейрд
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0