Прогноз Володимира Сініцина на чемпіонат Британії 2015 1/8 фіналу: Бернетт – Хіггінс та інші матчі

21:00, 03 гру 2015

Коментатор снукера на Eurosport Росія, постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Володимир Сініцин поділився своїми ставками на чвертьфінал чемпіонату Британії зі снукеру. Експерт робить дві ставки-експрес з двох матчів.

Прогноз Володимира Сініцина на чемпіонат Британії 2015 1/8 фіналу: Бернетт - Хіггінс та інші матчі

Прогноз Володимира Сініцина на чемпіонат Британії 2015 1/8 фіналу: Бернетт – Хіггінс та інші матчі

Чорна смуга була переривчастою і тонкою, а стала суцільною і жирною … Все не в ціль … Мав намір зробити покер, а вийшов проліт. Каюсь, каюсь, каюсь … Ту ж долю розділив зі мною відомий британський блогер Снукербеккер (Snookerbacker), який назвав переможцями Ебдона, Мерфі, Бреселя і Селбі. До речі, в четвер за його прогнозами виграють Форд, Магуайр, Гулд і Хіггінс. А от представники численних букмекерських контор провину на себе не переймуть. Провину за те, що виставляють фаворитами тих, хто програє. Більш того, власники контор гріють руки і задоволено потирають долоні.

У четвер на турнірі чотири матчі. Розглянемо ж їх.

Лян Веньбо (29) – Том Форд (52). У дужках тут і надалі офіційний рейтинг гравця. Рахунок особистих зустрічей 2:0. Лян доходив до фіналу рейтингового турніру, а Том – до півфіналу, але має дві перемоги на турнірах ПТС. Веньбо обіграв в Йорку Г.Аллена, Д.Робертсона і Трампа. Форд завдав поразки Дональдсону, М.Вільямсу і К.Вілсону. Коефіцієнти 1,67 – 2,20. З такою оцінкою шансів я повністю згодний.

Ніл Робертсон (3) – Стівен Магуайр (15). Рахунок особистих зустрічей 7:11 (так, тут перевага у шотландця). Перемоги на рейтингових турнірах – 10 на 5. Коефіцієнти – 1,44 на 2,75. Мені ж матч вбачається рівним. Ніл все ж є фаворитом, але не настільки вже вираженим.

Мартін Гулд (24) – Джо Свейл (58). Особисті зустрічі 2:1 на користь Свейла. У кожного третій матч на турнірі був найбільш вагомим: Мартін обіграв Марка Аллена, а Джо – Майкла Холта (6:1). Коефіцієнти 1,40 на 3,00 відповідають і моїм уявленням.

Джон Хіггінс (7) – Джеймі Бернетт (44). У восьми очних зустрічах вигравав тільки Джон. Про досягнення суперників говорити не доводиться. Коефіцієнти 1,22 на 4,20 говорять самі за себе.

Які ж висновки? Я б узяв експрес на чисту перемогу Веньбо і виграш Хіггінса з форою. Мабуть, цікавий і варіант “тотал більше” в матчі Ніла зі Стівеном. Тут беру скромні “більше 8,5” і підсилюю коефіцієнт ставкою на того ж Джона, який повинен же виручати мене, коли я потрапив в складну ситуацію. Або краще сюди додати перемогу Гулда? Навіть не знаю … Після провалів ніякої впевненості немає. Вам же я зараз не радник. Пам’ятайте пісеньку: “Думайте сами, решайте сами …”? Додам тільки: “… грати чи не грати.”

Експрес: Виграш
Чемпіонат Британії 2015
15:05/3 гру
Лян Веньбо - Том Форд
Чемпіонат Британії 2015
21:00/3 гру
Джеймі Бернетт - Джон Хіггінс
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Експрес: Програш
Чемпіонат Британії 2015
15:00/3 гру
Ніл Робертсон ₋ Стівен Магуайр
Чемпіонат Британії 2015
21:00/3 гру
Джеймі Бернетт - Джон Хіггінс
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0