Прогноз Володимира Сініцина на чемпіонат Британії 2015. 1/4 фіналу: Робертсон – Хіггінс та інші матчі

21:00, 04 гру 2015

Коментатор снукера на Eurosport Росія, постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Володимир Сініцин поділився своїми ставками на чвертьфінальні матчі чемпіонату Британії зі снукеру.

Прогноз Володимира Сініцина на чемпіонат Британії 2015. 1/4 фіналу: Робертсон - Хіггінс та інші матчі

Прогноз Володимира Сініцина на чемпіонат Британії 2015. 1/4 фіналу: Робертсон – Хіггінс та інші матчі

Хоч якийсь крок вперед зроблений. З двох експресів один пройшов, але з коефіцієнтом 2,40.

Розглянемо пари у чвертьфіналах.

Азіатське дербі: Марко Фу (14) – Лян Веньбо (29). Рахунок особистих зустрічей 2:0. Тут Фу явний фаворит, відповідає і коефіцієнт на його перемогу – 1,57.

Другий денний матч є центральним на цій стадії – Ніл Робертсон – Джон Хіггінс. Букмекери дуже оперативно виставили коефіцієнти таким чином, немов Ніл є беззаперечним фаворитом. Їх розрахунок будується на тому, що довірлива публіка, подивившись вчорашні матчі, прийде до висновку, що Робертсон розгромить Хіггінса. Але це навряд чи відбудеться. Офіційний рейтинг вище у Ніла – третій проти 7-го. Але в поточному рейтингу ці гравці помінялися місцями – вище вже шотландець. За особистими зустрічами попереду також 4-разовий чемпіон світу – 7:5 (при одній нічиїй). Так, Робертсон провів вчора блискучий матч, який закінчив з фантастичними показниками: 97% результативність, 80% в дальніх ударах і 83% успішність відіграшів. При цьому він зробив три сотні. У Хіггінса не було особливого натхнення грати з суперником, якого він обігравав у всіх восьми попередніх зустрічах. З рахунку 4:1 Джон розгубив перевагу, але потім наче згадав, що я ставив на його перемогу з форою 1,5 фрейми, і довів матч до перемоги. У Джона був сенчурі і п’ять напівсотенних серій. Результативність 90% цілком влаштовує, а ось в дальніх ударах і у відіграшах Хіггінс був не такий гарний як зазвичай. Так от, шанси тут як мінімум 50 на 50, коефіцієнти 1,50 на 2,50 виглядають неприродно. Робертсон змушений буде грати під сильним тиском вмілого суперника, таких показників йому вже не бачити.

По двом іншим зустрічам коментарів не буде. Селбі набагато сильніше Селта, а Гулд повинен обіграти Грейса. Коефіцієнти 1,25 на перемоги Селбі і Гулда справедливі.

Що ж вибрати? Мені подобається експрес на перемоги Селбі і Гулда з форою 1,5 фрейми. А в матчі Джона з Нілом візьму перемогу Хіггінса з гандикапом в півтора фрейма. Це відповідає моїм міркуванням, наведеним вище.

Експрес: Програш
Чемпіонат Британії 2015
21:00/4 гру
Меттью Селт - Марк Селбі
Чемпіонат Британії 2015
21:00/4 гру
Девід Грейс - Мартін Гулд
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Чемпіонат Британії 2015
15:00/4 гру
Ніл Робертсон - Джон Хіггінс
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0