Прогноз Володимира Сініцина на чемпіонат Британії 2015. 1/16 фіналу: Хіггінс – Картер та інші матчі

21:00, 30 лис 2015

Коментатор снукера на Eurosport Росія, постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Володимир Сініцин поділився своїми ставками на шостий ігровий день чемпіонату Британії зі снукеру. Наш експерт запропонував два ординара і один експрес.

П’ятого ігрового дня в 16-ти матчах андердоги завдали шість поразок фаворитам. Це насторожує. З числа 16-ти сіяних гравців ще двоє вибули – Баррі Хоукінс і Роберт Мілкінс. У такій непростій обстановці приступаю до складання чергових прогнозів.

Центральний матч 1/16 фіналу визначити легко – Джон Хіггінс – Алі Картер. Погоджуся з тим, що фаворитом виглядає лідер поточного сезону Хіггінс. Він не просто виграв в цьому сезоні два рейтингові турніри із трьох, але і в Йорку нині показує впевнену гру. Картер не втратив свого класу. Зараз він сильний тим, що після серйозних випробувань, пов’язаних з боротьбою проти раку, йому не страшні будь-які колізії за снукерним столом. І все ж, на мій погляд, до рівня своєї кращої колишньої гри Алі так і не дотягує. Припускаю перемогу Джона і не з мінімальним рахунком.

Ординар: Виграш
Чемпіонат Британії зі снукеру 2015
15:00/30 лис
Алістер Картер - Джон Хіггінст
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Пітер Ебдон доклав чимало зусиль для того, щоб о четвертій годині ночі за київським часом здобути перемогу над Домініком Дейлом. У його суперника Стюарта Бінхема був більш щадний режим. Ця обставина поряд з тим, що чемпіон світу виглядав у попередніх матчах цілком боєздатним дозволяє розраховувати на перемогу Стюарта. Цей варіант цілком годиться для експреса, в який включу також перемогу Марка Селбі над Джеймі Джонсом з мінімальною форою (іншими словами, ставка на те, що Джонс не виграє 5 фреймів або більше). Селбі був дуже гарний у попередніх матчах, в яких він не віддав жодного фрейму своїм суперникам.

Експрес: Програш
Чемпіонат Британії зі снукеру 2015
15:00/30 лис
Стюарт Бінхем - Пітер Ебдон
Чемпіонат Британії зі снукеру 2015
21:00/30 лис
Джеймі Джонс - Марк Селбі
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Майкл Холт дуже задоволений своїми результатами і очевидним прогресом у грі, обумовленим роботою з Террі Гріффітсом. Про це він охоче розповів пресі після чергової перемоги. Вважаю, що і в наступному своєму матчі Майкл зуміє здобути перемогу над одним з ветеранів туру Джо Свейлом, який як і раніше грає з великим бажанням, та й певний клас у Джо є. І все ж припущу, що більше чотирьох фреймів Свейлу виграти не вдасться.

Ординар: Програш
Чемпіонат Британії зі снукеру 2015
21:00/30 лис
Майкл Холт - Джо Свейл
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Дуже хочеться взяти перемогу Робіна Халла над Бреселем, але заважає те, що з Робіном мене пов’язує 20-річна дружба, а до Люке немає ніякої прихильності. Але емоціям не місце в прогнозах. Повболіваю так – без ставки.

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0