Прогноз Володимира Сініцина на Masters 2016. День 7: Баррі Хоукінс – Джадд Трамп

15:00, 16 січ 2016
Коментатор снукера на Eurosport Росія Володимир Сініцин зробив прогноз на сьомий день великого снукерного турніру Masters 2016 розглянув матч Баррі Хоукінс – Джадд Трамп. Експерт «Рейтингу Букмекерів» вибрав ставку на перемогу з форою.

Про прогноз – трохи нижче. Поки повідаю цікаву історію, в якій мені не все зрозуміло. Тому чекаю ваших роз’яснень в коментарях.

Історія така. Вечір другого дня турніру. Я пишу прогноз на третій день. Вивчаю лінію ставок, і раптом вигукую: «О! Це цікаво!». Фразу цю почув мій товариш, який регулярно (і успішно!) займається ставками, але на снукер ніколи не ставив. Довелося пояснити, що мене зацікавила ставка на те, що на турнірі буде не менш 22-х сенчурі, а коефіцієнт на William Hill – 1,73. Він зайшов на сайт своєї БК, а там на цю ж подію коефіцієнт був 2,00. І вирішив він зробити ставку. Точніше, оформив ставку і сповістив про це мене. Я запитав, чи багато поставив. Виявилося, що дуже навіть багато. І тут – УВАГА – на моїх очах коефіцієнт в його БК впав до 1,89 (так, ставка була не дитяча, але для мене дивно, що це тут же і так сильно позначилося на коефіцієнті). За свої ставки я не так вже переживаю – вони не впливають на мій бюджет. А тут не на жарт розхвилювався за товариша, який повністю поклався на мою думку …Це не все! Ми почали спекотно обговорювати таке рішення товариша, а тут підійшов ще один знайомий, який запитав, що це ми так обговорюємо. І – що б ви думали? – Теж грузанув майже таку ж велику ставку. Але він взагалі ніколи не ставив, а тут умовив першого товариша поставити з його рахунку. Я став дивитися на зміну коефіцієнта. Уявляєте? Він упав ще нижче – до 1,83. Ця БК міжнародна і досить відома. Невже дві порожні і великі ставки можуть так впливати на коефіцієнт? Розумію, що ставка ця була рідкісною, мало хто її використовував. Тому і скачки коефіцієнтів були великими.

Всі ці дні я переживав за своїх товаришів. Пишу зараз після матчу Джадда з Нілом, в якому було аж 6 сенчурі. Тепер ясно, що ставка пройде – залишилося 4 матчі, а потрібно всього 3 сотенні серії. До чого все це написав? По-перше, застерігаю від порад за ставками , щоб не переживати потім так, як я. По-друге, я так і не зрозумів механізм зміни коефіцієнтів. Так адже можна його міняти і штучно створювати непогану «вилку». Що думаєте з цього приводу?

Тепер прогноз. Поки йдеться тільки про одну зустріч – Трампа з Хоукінсом. У ці хвилини (коли пишу матеріал) зустріч Хіггінса з Бінхемом ще не почалася. Можливо, вранці напишу і додатковий прогноз. А думки зараз такі: Джадд Трамп, на мій погляд, провів свій найкращий матч за півтора року. Він виграв у сильного суперника і був хороший не тільки своїми чотирма сенчурі, але й дуже солідною грою в цілому. Думаю, що можна впевнено брати його перемогу з форою в півтора фрейма. Прогнози йдуть успішно (по п’ятому дню комбоставка не пройшла, але зіграла ставка на «тотал», практично зіграла ставка на «тотал сенчурі на турнірі», та й на перемогу Хіггінса сподіваюся). Тому скромний коефіцієнт 1,70 мене влаштовує.

Ординар: Програш
Masters 2016. День 7
15:00/16 січ
Баррі Хоукінс – Джадд Трамп
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі