Прогноз Володимира Сініціна на Champion of Champions 2015. День 4: Перрі – Робертсон, Вілсон – Аллен

00:00, 15 лис 2015

Коментатор снукера на Eurosport Володимир Сініцин для читачів «Рейтингу Букмекерів» зробив прогноз на п’ятий день турніру Champion of Champions, який в ці дні проходить в англійському Ковентрі. Експерт зробив три ставки.

Прогноз Володимира Сініціна на Champion of Champions 2015. День 4: Перрі – Робертсон, Вілсон - Аллен

Прогноз Володимира Сініціна на Champion of Champions 2015. День 4: Перрі – Робертсон, Вілсон – Аллен

З 16-ти гравців на перемогу в турнірі претендують четверо. З цього квартету виділяється Марк Аллен. Йому вдалося зберегти блискучу форму, яка допомогла йому минулого тижня перемогти в Софії. Аллен став кращим у найскладнішій за складом чверті. Спочатку Марк обіграв Баррі Хоукінса, а потім розгромив Стівена Магуайра (6:2), який завдав поразки Марку Селбі (4:1). Аллен грає сильно, впевнено, дуже сміливо і просто красиво. Упевнений, зараз він завоював прихільність багатьох  вболівальників, які оцінюють безпосередньо гру, розуміють її суть.

У Аллена попереду гра з Кейраном Вілсоном. У Шанхаї Кайрен спантеличив ірландця великою перемогою – 6:1. На турнірі в Дацині Марк взяв реванш – 6:3. Вілсон грає старанно і дуже чисто, допускаючи незначну кількість промахів на простих кулях і на ударах середньої складності. Він добре володіє собою, не допускаючи психологічних провалів. І все ж у Марка Аллена вище клас, більший досвід і краща серійність. Думаю, що можна брати перемогу Аллена з форою навіть у 2,5 фрейма. Але справи з прогнозами зараз не такі хороші – треба бути трохи обережнішим. З іншого боку, чи не пора ризикнути.

Але першими до столу вийдуть Джо Перрі і Ніл Робертсон. Явним фаворитом вважають австралійця, але Джо грав дуже сильно і розкуто, а Ніл насилу здобув перемоги, граючи з побоюванням навіть у матчі з юним Чжоу Юелуном. Вважаю, що матч повинен бути рівним. Якщо переможе Робертсон, то в передбачуваному фіналі з Алленом йому буде дуже складно. Варто Аллену декілька разів після прагматичних ходів Ніла повести себе зухвало, австралієць почне замислюватися, як же йому грати. На відміну від юного китайця, Аллен не стане багато помилятися, а отримавши шанс, яких Робертсон давав чимало Юелуну, скористається ним сповна.

До чого я веду? Є реальні підстави припускати, що Марк Аллен стане переможцем цього турніру. Зараз на цю подію дають коефіцієнт 3,25. Мене це приваблює.

Ординар: Програш
Champion of Champions 2015
00:00/15 лис
Переможець турніру
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

У матчі Перрі з Робертсоном не візьмуся передбачати переможця. Вище я вже написав про те, що очікую стабільного матчу. Звідси й висновок – буду ставити на те, що в матчі виявиться не менш десяти фреймів.

Ординар: Виграш
Турнір Champion of Champions 2015
15:10/14 лис
Джо Перрі - Ніл Робертсон
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Про матч Аллена з Вілсоном теж написано чимало. У лінії немає ставки на перемогу Марка з форою в 2,5 або 1,5 фрейма. Заміняю таку ставку іншою, припускаючи, що Кайрен не виграє 4 і більше фрейми. Мені здається, що Аллен виграє як мінімум з подвійною перевагою – 6:3, а то й більше.

Ординар: Виграш
Турнір Champion of Champions 2015
22:00/14 лис
Кайрен Вілсон - Марк Аллен
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Пишу про ті ставки, які обираю сам. Сподіваюся, що прочитавши текст, особисто зробите свій вибір, погоджуючись зі мною чи спростовуючи мої припущення. У будь-якому випадку – хай щастить!

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0