Прогноз від Володимира Мручка

21:45/22 вер '17

1. Баварія – Вольфсбург! І так не встигли ми забути як три дні тому команда Анчелотті легко впоралась з командою Коноплянки 0-3, як вже стартує наступний тур і цього разу в суперниках Вольфсбург. Гості вкрай невдало розпочали чемпіонат маючи лише 5 очок в активі. В команди значні втрати – такі як “Гомес і Брума” також наврядчи поможе команді і Блащіковскі. Вольфсбург не дуже вдало виступає проти Баварців, останній раз команда забивала ще як в 2015 році, від тоді команда не може забити Баварії. Господарі в свою чергу не пропускають вже 3 матчі підряд. В команду повернулись основні гравці після травм, які вже можуть зіграти в цьому матчі. І дуже я сумніваюсь, що теперішньому Вольфсбургу під силу вскрити таку оборону як у Баварії.
2. Ліль – Монако! Якщо подивитись на останні матчі команди господарів то можна зробити висновок, що вони не дуже забивні, і не дуже то і пропускають. В останніх пяти матчах команда зуміла забити лише один раз. Але цього разу в суперниках у господарів команда, яка вміє забивати і дає забивати собі – це команда з королівства Монако. В шести матчах команда забила вже 17 голів, тільки задумайтесь над цим показником..тобто в кожному матчі команда не йде без забитого мяча! А якщо подивитись на статистику особистих протистоянь, тоді можна впевнено ставити на тотал більше 3 голів, адже в останніх чотирьох матчах команди були вкрай результативні і забивали не менше 3 голів.
3. Антверпен – Кортрейк! Команда Будківського і Макаренка зустрінеться на виїзді з новачком Бельгійської вишки. Але який новачок – міцний новачок! Саме так можна сказати про дебютантів вишки які йдуть на шостій сходинці. Обидві команди люблять грати в атакувальний футбол, і не люблять захищатися, що свідчить про це статистика: Антверпен – 6 матчів, в кожному з яких було забито не менше двох голів! Кортрейк – 6 матчів, в яких аналогічна ситуація. Отож Бельгійський чемпіонат щедрий на голи, і має бути щедрим у цьому матчі.

Експрес: Програш
-1000₴
21:30/22 вер
Баварія - Вольфсбург
21:45/22 вер
Ліль - Монако
21:30/22 вер
Антверпен - Кортрейк
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 3